Zamów firmę cateringową i nie martw się o menu bankietowe!

Organizujesz uroczysty bankiet? Chcesz by wszystko było perfekcyjnie dopracowane? Nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Jest proste rozwiązanie dla Twojego zmartwienia! Wystarczy, że zamówisz firmę cateringową, która zajmie się Twoim menu na bankiet i obsługą całej imprezy. Zaufaj i przekonaj się, jakie to proste!

Poznaj zalety korzystania z usług cateringowych!

Bankiet jest imprezą o charakterze oficjalnym. Często jest bardzo uroczysty, a wstęp mają tylko goście z zaproszeniami. Królują wieczorowe kreacje, dobra muzyka. Dlatego warto zainwestować w odpowiednie dania, które będą rozkoszą dla podniebienia. Jeśli nie masz doświadczenia przy komponowaniu bankietowego menu – powierz to profesjonalistom z firmy cateringowej. Jakie są zalety takiego rozwiązania:

  • oszczędność czasu – możesz zająć się innymi obowiązkami związanymi z wyprawianiem bankietu;
  • obsługa imprezy – w cenę cateringu jest wliczona usługa kelnerów, którzy w perfekcyjny sposób obsłużą twoich gości;
  • konsultacja przy tworzeniu menu – rady profesjonalistów pozwolą Ci uniknąć kulinarnej gafy;
  • zastawa – bardzo ważna jest oprawa wizualna stołów oraz sali, jeśli skorzystać z usług firmy cateringowej nie będziesz musiał się o to martwić.

Jeśli chcesz, by Twój bankiet na długo pozostał w pamięci wszystkich gości – nie zwlekaj i zwróć się o pomoc do firmy cateringowej.

Jakie są rodzaje bankietów?

Tego typu uroczyste wydarzenia rozpoczynają się późnym popołudniem lub wieczorem. Oprawa bankietu zależy od jego formy – czy ma być bardziej oficjalny czy bardziej luźny, a także ile będzie trwać. Rozróżnia się dwa rodzaje bankietów:

  • zasiadany;
  • w formie szwedzkiego stołu.

Ten pierwszy jest bardziej oficjalny i zarazem najczęściej spotykany. Wtedy ustawia się stoły w kształcie litery T, G, U lub E. Bankiet przybiera formę wystawnej kolacji. Część dań jest porozstawianych na stołach, a część podają kelnerzy. Jeśli nie lubisz pompatycznej atmosfery i chcesz, by Twoi goście czuli się swobodnie – lepiej wybrać bankiet w formie szwedzkiego stołu. Wtedy najlepiej zdecydować się na proste przekąski bankietowe, które łatwo i szybko można nałożyć na talerz. To są też tace z serami, warzywami, sałatki, ale również dania ciepłe. Na takich przyjęciach bardzo ważna jest dekoracja. Zazwyczaj jest ona niska oraz składa się z kwiatów i świec. Do rodzajów bankietów należą też takie oficjalne przyjęcia jak Wigilia firmowa, studniówki, bale gimnazjalne czy Sylwester. Więcej o bankietach, wyborze dań na bankiet i nie tylko przeczytasz tutaj.

Jaką firmę cateringową wybrać?

Bankiet jest bardzo elegancką imprezą. Jeśli jest on organizowany z myślą o pracownikach, partnerach biznesowych czy kontrahentach – tym bardziej wymaga szczególnej oprawy i dopracowania w każdym, nawet najmniejszym, szczególe. Bardzo często przez pryzmat obsługi i organizacji całego bankietu ocenia się firmę. Zatem jeśli chcesz zaprocentować w oczach swoich gości, powinieneś skorzystać z usług firmy cateringowej. Wtedy będziesz pewny, że nie popełnisz żadnego błędu i wszyscy goście będą zadowoleni. Jest bardzo dużo firm, które oferują obsługę tego typu imprez, catering, pomoc przy wyborze menu na bankiet. Jednak, którą wybrać, by wypaść idealnie? Wybierz firmę cateringową Gold z Warszawy. Posiadają wieloletnie doświadczenie w organizacji bankietów. Wybór dań na bankiet będzie nielada wyczynem – mają szeroki wachlarz potraw. Ponad to tę firmę cechuje indywidualne podejście do każdego klienta. Poza tym wszystko jest zawsze przygotowane smacznie, świeżo i zdrowo. Więcej o firmie możesz przeczytać na gold-catering.pl Od tej chwili nie będziesz musiał się martwić o organizację bankietu. Na pewno wyjdzie wyśmienicie!