Zamów catering na wesele i nie martw się o menu!

Wyprawiasz wesele? Już wszystko jest gotowe – sukienka, zaproszenia, umówiona sala… Jedynie pozostaje wybór odpowiedniego menu weselnego. Nie masz pomysłów? Boisz się, że zaliczysz kulinarną gafę? Postaw na catering na wesele! Przekonaj się, że to najlepsze rozwiązanie.

Jakie są zalety cateringu na wesele?

Wesele jest niewątpliwie jednym z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Istotna jest oprawa – muzyka, stroje, piękna sala oraz dania weselne. Bardzo często przez pryzmat dań oceniane jest całe wesele. Jeśli potrawy na wesele były nietrafione, to możemy być wręcz pewni, że nie będziemy miło wspominać tego dnia. Dlatego warto zamówić catering. Jakie są zalety takiego rozwiązania:

 • oszczędność czasu – możemy go poświęcić najbliższym;
 • gotowanie – nie musisz przygotowywać wcześniej dań;
 • menu – konsultujesz je z doświadczonym specjalistą;
 • unikasz złego doboru potraw na wesele.

Warto zadbać o dobrą atmosferę w tym szczególnym dniu. Od tego, jakie będzie jedzenie, będą zależały ogólne wrażenia z wesela. Bardzo dobrze by było gdyby, nasze wesele było najpiękniejsze nie tylko dla nas, ale i dla gości. Uwierz nam, że miło jest usłyszeć, nawet po latach, że Twoi znajomi wspominają Waszą uroczystość jako tę najbardziej udaną z przepysznym jedzeniem. Poza tym najedzeni goście będą się lepiej bawić, a piękne potrawy będą nie tylko ozdobami stołów, ale wręcz dekoracją całej sali. Z tych kilku powodów warto zainwestować w dobry catering na wesele.

Jakie dania wybrać na wesele?

Marzy Ci się niestandardowe wesele z ciekawym menu? Dzisiaj wśród potraw na weselu nie królują bigos czy słynne flaki. Młodzi coraz częściej sięgają po kuchnię orientalną, włoską czy sushi. Bardzo popularnym ostatnimi czasy rozwiązaniem jest wesele w stylu staropolskim czy wiejski bufet. Jednak czym się kierować w wyborze idealnego menu weselnego? Warto byś pamiętała o:

 • upodobaniach kulinarnych zaproszonych gości;
 • długością trwania całego wesela;
 • tym, by jedzenie było świeże i nie było ciężkostrawne, ale też by nie było zbyt lekkie;
 • odpowiedniej ilości dań na ciepło i zimno na weselu.

Dań na wesele, które są strzałem w dziesiątkę i które zawsze się sprawdzają właściwie nie ma. Dlaczego? Każdy z nas ma inne upodobania kulinarne. Tym samym trzeba pamiętać o tym, by potrawy na wesele były jak najbardziej uniwersalne. Gdy wśród gości przeważają osoby starsze, to warto wtedy postarać się zorganizować szwedzki stół z przekąskami dla nieco młodszych osób, które lubią nowe doznania kulinarne. Wśród weselnego menu królują niezmiennie roladki, żeberka, zupy krem. Z potraw na wesele podawanych na zimno tradycją stają się już deska serów czy osławiony tatar. Coraz częściej na weselnych stołach pojawiają się różnego rodzaju sałatki, przystawki. Na stałe zapisały się też owoce. Więcej o wyborze najlepszego menu weselnego przeczytasz tutaj.

Jaką wybrać firmę cateringową na wesele?

Przede wszystkim sprawdzoną. Nie ma nic gorszego niż wybranie pierwszej lepszej oferty cateringowej. Przecież to ma być najważniejszy dzień w życiu. Dlatego wybierając catering dowiedz się:

 • o konsultację menu – jak bogata jest oferta i jak bardzo klienci mogą w nią ingerować;
 • o zastawę oraz dekorację sali – coraz więcej firm cateringowych ma w ofercie pomoc w wystroju sali weselnej;
 • o obsługę gości;
 • kiedy dania weselne są przygotowywane oraz jak są przechowywane.

To pozwoli Ci uniknąć kłopotów związanych z menu na weselu. Jednak jeśli szukasz fachowców, to wybierz Mazowszaka – najlepszy catering na wesele z Warszawy. Mają wieloletnie doświadczenie w obsłudze wesel i innych większych imprez. Cechują się profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta. Ponad to mają bardzo szeroki wachlarz dań, więc na pewno uda Ci się skomponować idealne menu na wesele. Więcej o firmie możesz dowiedzieć się ze strony gold-catering.pl Od teraz wybór menu weselnego będzie o wiele prostsze!