wigilia firmowa

Wigilia firmowa krok po kroku. Jak ją zaplanować?

Wigilia firmowa to ważne wydarzenie w kalendarzu każdej firmy. Dlatego warto dobrze zaplanować to szczególne spotkanie. Na co warto zwrócić uwagę, aby przygotować udaną imprezę wigilijną? Jakie są trzy najważniejsze decyzje jakie musicie podjąć?

Wybór miejsca spotkania wigilijnego

To pierwsza decyzja, którą musicie podjąć. Wigilię firmową możecie bowiem zorganizować zarówno w siedzibie firmy jak również w restauracji lub centrum konferencyjnym. Wybór ten będzie miał wpływ na całość przygotowań.

Pamiętajcie, że wybrane miejsce powinno zapewniać możliwość stworzenia wyjątkowej świątecznej atmosfery. A dodatkowo umożliwiać wszystkim pracownikom wygodę i możliwość swobodnego korzystania z przygotowanych atrakcji.

Wybór potraw na imprezę wigilijną

Impreza wigilijna jest imprezą wyjątkową. Także w kwestii serwowanych potraw. Powinny to być dania tradycyjne, związane z tym szczególnym dniem. Na stołach wigilijnych nie może zatem zabraknąć czerwonego barszczu z uszkami, pierogów z kapustą i grzybami, karpia, śledzi i innych tradycyjnych potraw.

Na stołach obowiązkowo muszą się pojawić tradycyjne świąteczne wypieki.

Wybór trunków

Podobnie jak w przypadku potraw, trunki serwowane na spotkaniu wigilijnym powinny nawiązywać do atmosfery towarzyszącej temu wyjątkowemu wydarzeniu. Dlatego doskonale sprawdzą się rozgrzewające napoje alkoholowe i bezalkoholowe, które wprowadzą uczestników spotkania w świąteczny nastrój.

Pamiętajcie, że wszystkie przygotowania możecie zlecić renomowanej firmie cateringowej. Dzięki czemu zyskacie pewność, że wigilia firmowa będzie spotkaniem przygotowanym perfekcyjnie.