Trendy w cateringu eventowym

Zabiegany styl życia często zmusza nad do rezygnacji z naszych ulubionych zajęć – uprawiania sportu, wycieczek za miasto czy spotkań ze znajomymi. Na szczęście to ostanie można łatwo nadrobić, bowiem zorganizować krótkie spotkanie ze znajomymi czy przyjęcie jest coraz łatwiej nie musisz miesiąc wcześniej planować imprezy, bo zrobią to za Ciebie inni – przynajmniej jeśli chodzi o kulinarny aspekt, bowiem catering jest coraz modniejszą formą dbania o podniebienia zaproszonych gości.

Smak i styl, czyli moda na eventowym stole

Nie ważny czy pracujemy w wielkiej korporacji czy małym biurze, bo wszystko co robimy musi być przede wszystkim modne. Takie też powinno być przyjęcie, jeśli zdecydujemy się je zorganizować. Ziemniaki, surówka i kotlet schabowy to oczywiście danie pyszne, ale goście nie będą zachwyceni, gdy na obiad dostaną właśnie taki zestaw – zwłaszcza jeśli wśród zaproszonych gości będą kobiety, które dbają o linię. Wybierz zatem taką kompozycje potraw, która przypadnie do gustu wszystkich. Modny catering będzie kompozycją dań z różnych części nie tylko Polski, ale i świata. Gdy wiesz, że dominującą grupą gości będą wegetarianie, przygotuj także dania dla nich,  by uniknąć sytuacji, w której jako jedynie nie będą jedli, a jedynie stali w kącie i czekali aż Twoje przyjęcie dobiegnie końca. Możesz być pewna, że więcej nie skorzystają z Twojego zaproszenia. Umiejętne skomponowanie zestawu dań to sztuka, z którą poradzą sobie tylko fachowcy tacy jak firma cateringowa z Warszawy – Gold Catering&Event, która zadba nie tylko o jakość przyrządzonych dań, ale także ich estetykę, dzięki czemu goście będą zachwyceni nie tylko smakiem potraw, ale także formą podania.

Przyjęcie koktajlowe, które zapamiętają wszyscy

Twoje mieszkanie to niespełna 40 metrów kwadratowych, a w domu masz 2 krzesła oraz mały stolik kawowy. Jeśli myślisz, że w takich warunkach nie można zorganizować przyjęcia to jesteś w błędzie – można, a nawet trzeba. Małe powierzchnie były problemem kiedyś, na szczęście moda działa na Twoją korzyść. Coraz modniejsze są przyjęcia koktajlowe, które cechuje zwłaszcza to, że nie wymagają żmudnego nakrywania stołu – wszystkie dania zlokalizowane są w jednym miejscu, a goście spożywają je na stojąco, podczas wspólnych rozmów. Choć początkowo wydawało się, że taka forma przyjęcia może nie przypaść do gustu lubiących biesiady Polaków, to takie rozwiązanie okazało się strzałem w dziesiątkę. Catering koktajlowy cechuje przede wszystkim lekkość – przyrządzone potrawy muszą być smaczne, modne, ale także przygotowane w taki sposób, by ich jedzenie nie sprawiało trudności gościom.

Bądź na czasie i korzystaj z cateringu

Podążając za modą i organizując przyjęcie koktajlowe warto zdecydować się na innowacyjny catering, który króluje za granicą, a w Polsce dopiero stawia pierwsze kroki. Finger food, to dania na tzw. jeden kęs. Sprawdzą się idealnie podczas krótkiego przyjęcia. Koreczki, kanapki, warzywa to dania proste, które zachwycą Twoich gości. To nie wszystko, bo liczy się także forma ich podania, a rozwiązań jest wiele – inspirację znajdziesz na stronie http://gold-catering.pl/catering-koktailowy-finger-food/. Szybkie przyjęcie czy zwyczajny obiad w pracy także łatwo zorganizujesz z pomocą firmy cateringowej. Catering dla firm to nie tylko oszczędność czasu, ale także pieniędzy.

Wybieraj rozwiązanie proste i sprawdzone!

Catering to idealne rozwiązanie dla osób zabieganych, które wolną chwilę pragną wykorzystać na przyjemności, a nie stanie nad garnkami. Oszczędza czas, pieniądze i nerwy, a także pozwala uniknąć kulinarnych wpadek. Profesjonalną pomoc w organizacji zarówno kameralnego, jak i dużego przyjęcia znajdziesz na stronie http://gold-catering.pl/.