catering

Pomysły na oryginalne spotkania z pracownikami

Większość integracyjnych imprez firmowych oparta jest na dobrze znanych i sprawdzonych scenariuszach. Rozpoczynają się konferencją z udziałem kadry zarządzającej, a kończą wieczorną imprezą klubową. Oczywiście spotkaniom firmowym, organizowanym w takiej właśnie konwencji, nie można im odmówić atrakcyjności. Jednak po jakimś czasie tracą one na popularności wśród pracowników i nie przynoszą oczekiwanych skutków.

Dlatego warto pomyśleć o imprezach firmowych, które zawierać będą elementy nowe i nieoczekiwane. Większa różnorodność sprawi, że pracownicy chętniej będą w nich uczestniczyć i lepiej oceniać wysiłki organizacyjne pracodawcy.

Imprezy okolicznościowe i plenerowe

Przełamaniem rutyny może być organizacja imprez okolicznościowych. Spotkania mikołajkowe lub świąteczne z pracownikami i ich rodzinami to doskonała okazja do zbudowania prawdziwych relacji. Pracownicy doceniają fakt, że w imprezach mogą uczestniczyć wraz z partnerami i dziećmi. Natomiast atrakcje, dopasowane do charakteru imprezy, często powracają w rozmowach lub wspomnieniach.

Kolejnym doskonałym pomysłem jest organizacja pikników firmowych. Warszawa, wbrew obiegowej opinii, pełna jest miejsc, w których można zorganizować imprezę tego typu. Liczne parki i skwery umożliwiają urządzanie pikników w plenerze, a jeszcze bogatszą ofertę znajdziemy w licznych podwarszawskich miejscowościach. Dlatego organizacja pikniku jest łatwiejsza niż się to wydaje. A efekty są nadzwyczaj dobre.