Catering dla firm

catering i kelner

Imprezy firmowe to najlepszy czas na zamówienie wysokiej jakości cateringu. Dzięki usługom firm serwujących pyszne dania na wynos, można przygotowywać oprawę takich imprez jak szkolenia pracownicze, jubileusze, konferencje, a także specjalnie uczczenie sukcesów firmy. Oferowany przez nas catering dla firm z Warszawy to szybkość wykonania zamówienia i dowiezienie przygotowanych potraw na czas. Gwarantujemy także pełny kontakt z naszymi klientami, którzy dzięki temu zawsze mają informację o tempie realizacji ich zamówienia.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszego cateringu w ramach imprez firmowych?

  • gwarantujemy wybór potraw z szerokiego menu,
  • w zakresie naszej działalności realizujemy zamówienia na potrawy pochodzące z różnych kuchni świata,
  • oprócz starannego przygotowania dań dbamy o ich eleganckie podanie, korzystając z najlepszego rodzaju zastawy stołowej,
  • zawsze wywiązujemy się z realizacji zamówienia na czas,
  • dowozimy przygotowane przez nas dania we wskazane miejsce,
  • oferujemy dania główne, przystawki oraz napoje, które każdy z klientów dobiera pod kątem indywidualnych oczekiwań i charakteru planowanej imprezy,
  • staramy się utrzymać jak najlepszy kontakt z klientem, który ma realny wpływ na zmianę rodzaju zamówienia, a także jego aktualną cenę.

Oferowany przez nas catering dla firm to nie tylko smaczne jedzenie, ale przede wszystkim zróżnicowane menu dopasowane do okazji oraz oczekiwań klienta. W zależności od wielkości uroczystości przyjmujemy zamówienia z wcześniejszym wyprzedzeniem, aby móc zaoferować zainteresowanym świeże potrawy przygotowane specjalnie na daną okazję. Poza tym mamy wtedy więcej czasu na wspólne dopracowanie całego menu składającego się zarówno z dań głównych, jak i przystawek oraz deserów. Realizacja każdego zlecenia to dla nas wyzwanie, ale przede wszystkim możliwość wykazania się zdolnościami kulinarnymi, które na pewno zostaną docenione.

Dzięki stałej współpracy z klientami jesteśmy w stanie poszerzać naszą ofertę oraz elastycznie dopasowywać się do każdego indywidualnego zamówienia. Ceny naszego cateringu dla firm w Warszawie dostosowujemy do rodzaju zamówienia, ilości przygotowywanych potraw oraz trudności ich wykonania. Każde przygotowane przez nas danie składa się z najlepszej jakości składników racjonalnie wykorzystanych dzięki doświadczeniu naszych kucharzy. Jesteśmy w stanie realizować zamówienia dla największych firm, ale także małych podmiotów, w których zlecenia są bardzo kameralne.

Skorzystaj z naszych usług, jeśli chcesz, aby impreza firmowa wypadła elegancko, a także pozostała w pamięci wszystkich zaproszonych gości, pracowników i kadry zarządzającej.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem 600100088, lub poprzez formularz lub email