Imprezy firmowe

catering i kelner

Imprezy firmowe to najlepszy czas na zmówienie wysokiej jakości cateringu. Dzięki usługom firm serwujących pyszne dania na wynos, można przygotowywać oprawę takich imprez jak szkolenia pracownicze, jubileusze, konferencje, a także specjalnie uczczenie sukcesów firmy. Catering dla firm charakteryzuje się szybkością wykonania zamówienia, dowiezieniem przygotowanych potraw na czas, a także pełnym kontaktem z naszymi klientami, którzy zawsze mają informację o tempie realizacji ich zamówienia.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszego cateringu w ramach imprez firmowych?

  • gwarantujemy wybór potraw z szerokiego menu,
  • w zakresie naszej działalności realizujemy zamówienia na potrawy pochodzące z różnych kuchni świata,
  • oprócz starannego przygotowania dań dbamy o ich elegancje podanie korzystając z najlepszego rodzaju zastawy stołowej,
  • zawsze wywiązujemy się z realizacji zamówienia na czas,
  • dowozimy przygotowane przez nas dania we wskazane miejsce,
  • oferujemy dania główne, przystawki oraz napoje, które każdy z klientów dobiera pod kątem indywidualnych oczekiwań i charakteru planowanej imprezy,
  • staramy się utrzymać jak najlepszy kontakt z klientem, który ma realny wpływ na zmianę rodzaju zamówienia, a także jego aktualną cenę.

Dzięki stałej współpracy z klientami jesteśmy w stanie poszerzać naszą ofertę oraz elastycznie dopasowywać się do każdego indywidualnego zamówienia. Ceny naszego cateringu dostosowujemy do rodzaju zamówienia, ilości przygotowywanych potraw oraz trudności ich wykonania. Każde przygotowane przez nas dania składa się z najlepszej jakości składników racjonalnie wykorzystanych dzięki doświadczeniu naszych kucharzy. Jesteśmy w stanie realizować zamówienia dla największych firm, ale także małych podmiotów, w których zlecenia są bardzo kameralne.

Skorzystaj z naszych usług, jeśli chcesz, aby impreza firmowa wypadła elegancko, a także pozostała w pamięci wszystkich zaproszonych gości, pracowników i kadrze zarządzającej.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem 600100088, lub poprzez formularz lub email