Catering Żoliborz

Żoliborz to dzielnica Warszawy położona po lewej stronie Wisły. Usytuowana blisko centrum powszechnie uważana jest za dzielnicę dosyć ekskluzywną. Zamieszkują ją głównie zabiegani ludzie biznesu. Tempo życia często nie pozwala na chwilowe zatrzymanie się, aby świętować ważne rodzinne wydarzenie, np. jubileusze. Organizacja tego typu przedsięwzięcia może nastręczać wielu kłopotów. Wówczas pomocna może okazać się oferta firmy cateringowej. Produkty dowożone są do każdego, wyznaczonego przez Klienta miejsca, również innych dzielnic Warszawy, a także miast z okolic stolicy.

Firma cateringowa Gold oferuje szeroki wybór potraw nie tylko na uroczystości rodzinne, lecz także na codzienne obiady.

Catering na jubileusz na Żoliborzu

Stworzenie jubileuszowego menu jest zadaniem wymagającym. Ustalenie zróżnicowanego menu, dla dużej ilości gości oraz przygotowanie wszystkich potraw wymaga dużo czasu i nakładów finansowych, przez co zamiast świętować, poświęcamy swój cały czas na organizację przyjęcia. Gold Catering wychodzi naprzeciw tym problemom i przejmuje na siebie obowiązki ustania menu na rodzinne, wspólne biesiadowanie oraz przygotowania wszystkich potraw. W naszej ofercie posiadamy szeroki wachlarz dań. Jako idealne jedzenie na jubileusze proponujemy gorące zupy, takie jak krem z cukinii, czy rosół z kluseczkami. Jako główne dania gorące serwujemy między innymi roladki drobiowe z pomidorami suszonymi w sosie kaparowo-serowym, czy polędwiczki rolowane boczkiem w sosie grzybowym. Jubileuszowe menu obejmuje również przystawki zimne (np. schab z ziołowym twarożkiem w galarecie), napoje i desery. Proponujemy również oryginalne torty, które z pewnością uczynią każdy jubileusz niezapomnianym przeżyciem.

Catering na Żoliborzu – oferta

Na warszawskim rynku funkcjonuje wiele firm cateringowych, ale to właśnie Gold Catering całkowicie otwiera się na klienta. Przed przystąpieniem do stworzenia menu, rozmawiamy i próbujemy wspólnie wybrać najodpowiedniejsze potrawy. Wsłuchujemy się w oczekiwania naszych klientów i dobieramy dania dopasowując je do okazji wydawanego przyjęcia, uwzględniamy osobiste preferencje smakowe oraz wymogi dietetyczne gości. Serwujemy dania kuchni wegetariańskiej oraz potrawy mięsne. Przygotowując jedzenie bierzemy także pod uwagę wszelkie alergie pokarmowe. Zapewniamy eleganckie podanie potraw.

Ceny cateringu na Żoliborzu

Firma cateringowa Gold to gwarancja najlepszej ceny na rynku, stanowiącej konkurencję dla innych firm cateringowych. Wyróżnia nas doświadczona i zgrana kadra, sprawdzona podczas realizacji najróżniejszych zamówień. Przygotowane przez nas potrawy z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wyrafinowanym podniebieniom. Posiłki przygotowane przez nas stanowią zdrowe i pełnowartościowe uzupełnienie diety, dzięki korzystaniu z naturalnych składników.