Żoliborz to dzielnica Warszawy położona po lewej stronie Wisły. Usytuowana blisko centrum powszechnie uważana jest za dzielnicę dosyć ekskluzywną. Zamieszkują ją głównie zabiegani ludzie biznesu. Tempo życia  często nie pozwala na chwilowe zatrzymanie się, aby świętować ważne rodzinne wydarzenie, np. jubileusze. Organizacja tego typu przedsięwzięcia może nastręczać wielu kłopotów. Wówczas pomocna może okazać się oferta firmy cateringowej. Produkty dowożone są do każdego, wyznaczonego przez Klienta miejsca, również innych dzielnic Warszawy, a także miast z okolic stolicy.

Firma cateringowa Gold oferuje szeroki wybór potraw nie tylko na uroczystości rodzinne, lecz także na codzienne obiady.

Catering na jubileusz  na Żoliborzu

Przygotowanie jubileuszowego menu wcale nie jest taką oczywistą sprawą. Gold Catering wychodzi naprzeciw tym problemom i  zapewnia menu odpowiednie na rodzinne, wspólne biesiadowanie. Na jubileusz proponujemy przystawki gorące, takie jak np.: krem z cukinii lub rosół z kluseczkami. Natomiast na główne dania gorące oferujemy np.: roladki drobiowe z pomidorami suszonymi w sosie kaparowo-serowym, polędwiczki rolowane boczkiem w sosie grzybowym. Jubileuszowe menu obejmuje również przystawki zimne (np. schab z ziołowym twarożkiem w galarecie), napoje i desery. Proponujemy również wypiek oryginalnego tortu, który dopełni każde jubileuszowe przyjęcie.

Catering na Żoliborzu – oferta

Na rynku funkcjonuje wiele firm cateringowych, ale to właśnie my całkowicie otwieramy się na Klienta, rozmawiamy i próbujemy wspólnie wybrać najodpowiedniejsze menu. Wsłuchujemy się w oczekiwania Klientów i staramy się jak najlepiej zrealizować Państwa założenia. Uwzględniamy osobiste preferencje smakowe, dietetyczne (dania kuchni wegetariańskiej nie są nam obce), bierzemy pod uwagę wszelkie alergie pokarmowe i ustalamy zdrowe i odpowiednie menu. Zapewniamy eleganckie podanie potraw.

Ceny cateringu na Żoliborzu

Firma cateringowa Gold to gwarancja najlepszej ceny na rynku, stanowiącej konkurencję dla innych firm cateringowych. Wyróżnia nas doświadczona i zgrana kadra, sprawdzona podczas realizacji najróżniejszych zamówień. Przygotowane przez nas potrawy z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wyrafinowanym podniebieniom. Posiłki przygotowane przez nas stanowią zdrowe i pełnowartościowe uzupełnienie diety, dzięki korzystaniu z naturalnych składników.