Wyszków to malownicze miasto położone w powiedziecie wyszkowskim. To idealne miejsce zamieszkania dla ludzi, którzy  pragną uciec od zgiełku i hałasu wielkiej aglomeracji i w spokoju delektować się tempem życia w miasteczku. Mieszkańcy miasta chętnie korzystają z ofert firm cateringowych na każdą okazję, bo znacznie ułatwia to organizacje wszelkich przyjęć, bali i rodzinnych uroczystości.

Firma cateringowa Gold oferuje szeroki wybór potraw na różne przyjęcia, m.in.: jubileusze, urodziny, bankiety, ale też większe imprezy, takie jak: komunie, chrzciny, studniówki i bale gimnazjalne.

Catering na wesele  w Wyszkowie

Wyszków to idealne miejsce na organizację rodzinnych przyjęć, szczególnie wesel. Gold Catering zapewnia menu odpowiednie na wesele oraz dowozi przygotowane potrawy we skazane miejsce. Oferujemy przystawki gorące, takie jak np.: krem z brokułu z grzankami czosnkowymi lub zupa pieczarkowa  z kuleczkami mięsnymi oraz dania gorące, np.: roladki drobiowe z pomidorami suszonymi w sosie kaparowo-serowym, polędwiczki rolowane boczkiem w sosie grzybowym. Menu na wesele obejmuje również przystawki zimne (np. roladki z szynki z sosem chrzanowym), napoje i desery. Proponujemy również wypiek oryginalnego tortu, który dopełni każde rodzinne przyjęcie.

Catering na komunię  w Wyszkowie

Komunia dziecka to duża i ważna rodzinna uroczystość, przygotowanie tak ogromnego przedsięwzięcia może nastręczać wielu kłopotów, warto wówczas zaoszczędzić czas i wybrać usługi firmy cateringowej, która bierze na siebie obowiązek  przygotowania imprezy od strony menu. Gold Catering oferuje przystawki gorące, takie jak np.: rosół z kluseczkami lub rem z cukinii oraz dania gorące, np.: łososia w sosie cytrynowym, polędwiczki rolowane boczkiem w sosie grzybowym. Menu na komunię obejmuje również przystawki zimne (np. roladki z szynki z sosem chrzanowym, grillowane warzywa z dipami), napoje i desery. Proponujemy również wypiek oryginalnego tortu, który dopełni każde rodzinne przyjęcie.

Catering w Wyszkowie – oferta

Na rynku funkcjonuje wiele firm cateringowych, ale to właśnie my całkowicie otwieramy się na Klienta, rozmawiamy i próbujemy wspólnie wybrać najodpowiedniejsze menu. Wsłuchujemy się w oczekiwania Klientów i staramy się jak najlepiej zrealizować Państwa założenia. Uwzględniamy osobiste preferencje smakowe, dietetyczne (dania kuchni wegetariańskiej nie są nam obce), bierzemy pod uwagę wszelkie alergie pokarmowe i ustalamy zdrowe i odpowiednie menu. Zapewniamy eleganckie podanie potraw.

Ceny cateringu w Wyszkowie

Firma cateringowa Gold z powodzeniem działa na rynku i realizuje zamówienia nawet dla najbardziej wymagających klientów.Ceny naszych usług zawsze dostosowane są do poziomu trudności i zaawansowania każdego zlecenia. Przygotowane przez nas posiłki są zawsze świeże, zdrowe i pełnowartościowe, dzięki czemu stanowią doskonałe urozmaicenie codziennej diety,

Wybór firmy cateringowej Gold to gwarancja dobrze zrealizowanego zamówienia i szybkiej dostawy na czas.