Catering Wyszków

Wyszków to malownicze miasto położone w powiedziecie wyszkowskim. To idealne miejsce zamieszkania dla ludzi, którzy pragną uciec od zgiełku i hałasu wielkiej aglomeracji i w spokoju delektować się tempem życia w miasteczku. Mieszkańcy miasta chętnie korzystają z ofert firm cateringowych na każdą okazję, bo znacznie ułatwia to organizacje wszelkich przyjęć, bali i rodzinnych uroczystości.

Firma cateringowa Gold oferuje szeroki wybór potraw na różne przyjęcia, m.in.: jubileusze, urodziny, bankiety, ale też większe imprezy, takie jak: komunie, chrzciny, studniówki i bale gimnazjalne.

Catering na wesele w Wyszkowie

Wyszków to idealne miejsce na organizację rodzinnych przyjęć, szczególnie wesel. Gold Catering zapewnia menu odpowiednie na wesele oraz dowozi przygotowane potrawy we skazane miejsce. Oferujemy przystawki gorące, takie jak np.: krem z brokułu z grzankami czosnkowymi lub zupa pieczarkowa z kuleczkami mięsnymi oraz dania gorące, np.: roladki drobiowe z pomidorami suszonymi w sosie kaparowo-serowym, polędwiczki rolowane boczkiem w sosie grzybowym. Menu na wesele obejmuje również przystawki zimne (np. roladki z szynki z sosem chrzanowym), napoje i desery. Proponujemy również wypiek oryginalnego tortu, który dopełni każde rodzinne przyjęcie.

Catering na komunię w Wyszkowie

Przyjęcie z okazji pierwszej komunii świętej to ważna rodzinna uroczystość, wymagająca dopracowania w najdrobniejszych szczegółach. Organizacja tego przedsięwzięcia przez jedną osobę może być niezwykle kłopotliwe. Warto zaoszczędzić swój czas i skorzystać z pomocy firmy cateringowej, która przejmie obowiązki przygotowania imprezy od strony gastronomicznej. Gold Catering chętnie podejmie się ustalenie menu i przygotowania potraw. Oferujemy zarówno zupy (m.in. rosół z kluseczkami lub krem z cukinii) oraz dania główne (np.: łososia w sosie cytrynowym, czy polędwiczki rolowane boczkiem w sosie grzybowym). Menu na komunię obejmuje również przystawki zimne (np. roladki z szynki z sosem chrzanowym, grillowane warzywa z dipami) oraz napoje i desery. Proponujemy również wypiek oryginalnego tortu, który dopełni każde rodzinne przyjęcie.

Catering w Wyszkowie – oferta

Wśród innych firm cateringowych funkcjonujących na rynku, Gold Catering wyróżnia całkowite otwarcie względem potrzeb klientów. Podejmując się współpracy stawiamy na indywidualne podejście do klienta – rozmawiamy i próbujemy wspólnie wybrać najodpowiedniejsze dla Państwa potrzeb menu. Chcemy w jak największym stopniu spełniać oczekiwania naszych klientów, dlatego planując jadłospis kierujemy się ich osobistymi preferencjami smakowymi oraz wymogami diety. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom jesteśmy w stanie przygotować dania kuchni oraz potrawy nie zawierające produktów, na które jesteście uczuleni.

Ceny cateringu w Wyszkowie

Firma cateringowa Gold z powodzeniem działa na rynku i realizuje zamówienia nawet dla najbardziej wymagających klientów. Ceny naszych usług zawsze dostosowane są do poziomu trudności i zaawansowania każdego zlecenia. Przygotowane przez nas posiłki są zawsze świeże, zdrowe i pełnowartościowe, dzięki czemu stanowią doskonałe urozmaicenie codziennej diety.

Wybór firmy cateringowej Gold to gwarancja dobrze zrealizowanego zamówienia i szybkiej dostawy na czas.