Wołomin to malownicze miasto położone w powiedziecie wołomińskim. To idealne miejsce do zamieszkania dla ludzi, którzy  pragną uciec od zgiełku i hałasu wielkiej aglomeracji i w spokoju delektować się tempem życia w miasteczku. Mieszkańcy miasta chętnie korzystają z ofert firm cateringowych na każdą okazję, bo znacznie ułatwia to organizacje wszelkich przyjęć, bali i rodzinnych uroczystości.

Firma cateringowa Gold oferuje szeroki wybór potraw na różne przyjęcia, m.in.: jubileusze, urodziny, bankiety, ale też większe imprezy, takie jak: komunie, chrzciny, studniówki i bale gimnazjalne.

Catering na chrzciny w Wołominie

Chrzciny to duża i ważna rodzinna uroczystość, przygotowanie tak ogromnego przedsięwzięcia może nastręczać wielu kłopotów, warto wówczas zaoszczędzić czas i wybrać usługi firmy cateringowej, która bierze na siebie obowiązek  przygotowania imprezy od strony menu. Oferujemy przystawki gorące, takie jak np.: krem z cukinii lub rosół z kluseczkami oraz dania gorące, np.: roladki drobiowe z pomidorami suszonymi w sosie kaparowo-serowym, polędwiczki rolowane boczkiem w sosie grzybowym. Menu na chrzciny obejmuje również przystawki zimne (np. schab z ziołowym twarożkiem w galarecie), napoje i desery. Proponujemy również wypiek oryginalnego tortu, który dopełni każde rodzinne przyjęcie.

Catering w Wołominie – oferta

Na rynku funkcjonuje wiele firm cateringowych, ale to właśnie my całkowicie otwieramy się na Klienta, rozmawiamy i próbujemy wspólnie wybrać najodpowiedniejsze menu. Wsłuchujemy się w oczekiwania Klientów i staramy się jak najlepiej zrealizować Państwa założenia. Uwzględniamy osobiste preferencje smakowe, dietetyczne (dania kuchni wegetariańskiej nie są nam obce), bierzemy pod uwagę wszelkie alergie pokarmowe i ustalamy zdrowe i odpowiednie menu. Zapewniamy eleganckie podanie potraw.

Ceny cateringu w Wołominie

Firma cateringowa Gold przygotuje dla Państwa najróżniejsze dania, zarówno w trakcie kameralnych imprez, jak i większych wydarzeń publicznych. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego też jesteśmy w stanie elastycznie dopasować proponowany przez nas cennik zgodnie z wymaganiami naszych klientów. Przygotowane przez nas dania, dostępne z szerokiego menu, z pewnością przypadną do gustu wszystkim zaproszonym gościom. Nasze usługi wykonujemy szybko, rzetelnie i dokładnie.