Catering Wołomin

Wołomin to malownicze miasto położone w powiedziecie wołomińskim. To idealne miejsce do zamieszkania dla ludzi, którzy pragną uciec od zgiełku i hałasu wielkiej aglomeracji i w spokoju delektować się tempem życia w miasteczku. Mieszkańcy miasta chętnie korzystają z ofert firm cateringowych na każdą okazję, bo znacznie ułatwia to organizacje wszelkich przyjęć, bali i rodzinnych uroczystości.

Firma cateringowa Gold oferuje szeroki wybór potraw na różne przyjęcia, m.in.: jubileusze, urodziny, bankiety, ale też większe imprezy, takie jak: komunie, chrzciny, studniówki i bale gimnazjalne.

Catering na chrzciny w Wołominie

Chrzciny to ważna rodzinna uroczystość, wymagająca odpowiedniej celebracji. Organizacja tworzącemu sakramentowi chrztu uroczystości rodzinnej, może jednak nastręczać wielu kłopotów. Duża ilość gości o zróżnicowanych wymaganiach żywieniowych i natłok spraw związanych z samym chrztem często sprawia, że nie możemy zaangażować się w pełni w samodzielną organizację przyjęcia. Warto wówczas zaoszczędzić czas i wybrać pomoc firmy cateringowej. Gold Catering, chętnie odciąży Państwa i przejmie na siebie obowiązki związane z przygotowanie potraw na obiad po chrzcie. Oferujemy bogaty wybór potraw, wśród, których znajdziecie Państwo zupy takie jak np.: krem z cukinii lub rosół z kluseczkami oraz dania główne, jak np.: roladki drobiowe z pomidorami suszonymi w sosie kaparowo-serowym, czy polędwiczki rolowane boczkiem w sosie grzybowym. Menu na chrzciny obejmuje również przystawki zimne (np. schab z ziołowym twarożkiem w galarecie), napoje i desery. Proponujemy również pyszne i pięknie ozdobione torty.

Catering w Wołominie – oferta

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klientów z naszych usług, dlatego dokładamy wszelkich starań by nasze działania w pełni spełniały Państwa wymagania. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, wsłuchując się w Państwa oczekiwania. Przy układaniu menu na Państwa uroczystość uwzględniamy Was indywidualny gust oraz bierzemy pod uwagę wymagania związane z dietą oraz alergiami pokarmowymi gości. Nie boimy się wyzwań, jesteśmy w stanie stworzyć zdrowe i smaczne potrawy, odpowiednie do charakteru uroczystości i wymagań żywieniowych. Zapewniamy eleganckie podanie potraw.

Ceny cateringu w Wołominie

Firma cateringowa Gold przygotuje dla Państwa najróżniejsze dania, zarówno w trakcie kameralnych imprez, jak i większych wydarzeń publicznych. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego też jesteśmy w stanie elastycznie dopasować proponowany przez nas cennik zgodnie z wymaganiami naszych klientów. Przygotowane przez nas dania, dostępne z szerokiego menu, z pewnością przypadną do gustu wszystkim zaproszonym gościom. Nasze usługi wykonujemy szybko, rzetelnie i dokładnie.