Catering Włochy

Włochy, to położona po lewej stronie Wisły, dzielnica Warszawy, chętnie wybierana jako miejsce zamieszkania i odpoczynku po pracy. Znaczne oddalenie od centrum miasta sprawia, że jest to okolica spokojna, a liczne tereny zieleni, stanowią idealne miejsce na organizację zarówno przyjęć plenerowych, jak i ważnych rodzinnych uroczystości. Zachęcamy wszystkich mieszkańców Włochów chcących zorganizować duże przyjęcie do współpracy z naszą firmą cateringową. Podejmując współpracę z Gold Catering zaoszczędzicie Państwo czas oraz oszczędzicie sobie nerwów związanych z nadmiarem obowiązków organizatora. Chętnie weźmiemy na siebie obowiązek przygotowania przedsięwzięcia od strony menu.

Firma cateringowa Gold oferuje szeroki wybór potraw na uroczystości rodzinne, szczególnie takich jak: wesela, urodziny, komunie, chrzciny, jubileusze.

Catering na jubileusz na Włochach

Stworzenie menu na jubileuszowe party nie jest sprawą prostą, przygotowanie zróżnicowanego menu dla dużej ilości osób, wymaga dużo czasu i umiejętności. Gold Catering wychodzi naprzeciw tym problemom i zapewnia menu odpowiednie na rodzinne, wspólne biesiadowanie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi zupy, takie jak krem z cukinii, czy rosół z kluseczkami. Natomiast na główne dania proponujemy m.in. roladki drobiowe z pomidorami suszonymi w sosie kaparowo-serowym lub polędwiczki rolowane boczkiem w sosie grzybowym. Jubileuszowe menu obejmuje również przystawki zimne (np. schab z ziołowym twarożkiem w galarecie), napoje i desery. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą tortów, wypiekanych na zamówienie, bez których nie może odbyć się żaden jubileusz.

Catering na Włochach – oferta

Celem działalności firmy Gold Catering jest zadowolenie jej klientów z oferowanych przez nią usług. By osiągnąć jak najlepsze efekty naszej pracy, otwieramy się na Klienta, rozmawiamy i próbujemy wspólnie wybrać menu najodpowiedniejsze dla jego potrzeb i wymagań. Wsłuchujemy się w oczekiwania naszych klientów, bierzemy pod uwagę ich indywidualne preferencje smakowe oraz dietę. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi dania kuchni wegetariańskiej, komponując jadłospis na event bierzemy pod uwagę wszelkie alergie pokarmowe, dzięki czemu ustalamy zdrowe i odpowiednie menu. Zapewniamy eleganckie podanie potraw oraz tworzymy niesamowity, uroczysty klimat za pomocą dekoracji kwiatowych.

Ceny cateringu na Włochach

Firma cateringowa Gold zawsze dostosowuje swoje ceny do indywidualnych zamówień. Jesteśmy w stanie przyjąć zlecenia cateringowe dla klientów detalicznych oraz zapewnić obsługę większych imprez. Przygotowane przez nas potrawy są zawsze smaczne, świeże i wykonane z najlepszych dostępnych na rynku składników. Doświadczona kadra podejmie się realizacji każdego zamówienia.

Wybór firmy cateringowej Gold to gwarancja dobrze zrealizowanego zamówienia i szybkiej dostawy na czas.