Włochy to dzielnica Warszawy położona po lewej stronie Wisły. Nieco oddalona od centrum, w konsekwencji chętnie wybierane na miejsce zamieszkania i odpoczywania po pracy. To okolica spokojna, z licznymi terenami zieleni, stanowi  idealne miejsce na organizację zarówno plenerowych przyjęć, jak i ważnych rodzinnych uroczystości. Przygotowanie tak ogromnych przyjęć może nastręczać wielu kłopotów, warto wówczas zaoszczędzić czas i wybrać usługi firmy cateringowej, która bierze na siebie obowiązek  przygotowania przedsięwzięcia od strony menu.

Firma cateringowa Gold oferuje szeroki wybór potraw na uroczystości rodzinne, szczególnie takich jak: wesela, komunie, chrzciny, jubileusze.

Catering na jubileusz  na Włochach

Przygotowanie jubileuszowego menu wcale nie jest taką oczywistą sprawą. Gold Catering wychodzi naprzeciw tym problemom i  zapewnia menu odpowiednie na rodzinne, wspólne biesiadowanie. Na jubileusz proponujemy przystawki gorące, takie jak np.: krem z cukinii lub rosół z kluseczkami. Natomiast na główne dania gorące oferujemy np.: roladki drobiowe z pomidorami suszonymi w sosie kaparowo-serowy, polędwiczki rolowane boczkiem w sosie grzybowym. Jubileuszowe menu obejmuje również przystawki zimne (np. schab z ziołowym twarożkiem w galarecie), napoje i desery. Proponujemy również wypiek oryginalnego tortu, który dopełni każde jubileuszowe przyjęcie.

Catering na Włochach – oferta

Na rynku funkcjonuje wiele firm cateringowych, ale to właśnie my całkowicie otwieramy się na Klienta, rozmawiamy i próbujemy wspólnie wybrać najodpowiedniejsze menu. Wsłuchujemy się w oczekiwania Klientów i staramy się jak najlepiej zrealizować Państwa założenia. Uwzględniamy osobiste preferencje smakowe, dietetyczne (dania kuchni wegetariańskiej nie są nam obce), bierzemy pod uwagę wszelkie alergie pokarmowe i ustalamy zdrowe i odpowiednie menu. Zapewniamy eleganckie podanie potraw oraz tworzymy niesamowity, uroczysty klimat za pomocą dekoracji kwiatowych.

Ceny cateringu na Włochach

Firma cateringowa Gold zawsze dostosowuje swoje ceny do indywidualnych zamówień. Jesteśmy w stanie przyjąć zlecenia cateringowe dla klientów detalicznych oraz zapewnić obsługę większych imprez. Przygotowane przez nas potrawy są zawsze smaczne, świeże i wykonane z najlepszych dostępnych na rynku składników. Doświadczona kadra podejmie się realizacji każdego zamówienia.

Wybór firmy cateringowej Gold to gwarancja dobrze zrealizowanego zamówienia i szybkiej dostawy na czas.