Catering Wilanów

Wilanów to dzielnica Warszawy położona po lewej stronie Wisły. Jest to dzielnica ekskluzywna, dobrze skomunikowana z centrum. Stąd zapewne fakt, że Wilanów to najbardziej zaludniona dzielnica Warszawy. Mieszkańcy tejże chętnie korzystają z ofert firm cateringowych na każdą okazję, bo znacznie ułatwia to organizacje wszelkich przyjęć, bali i rodzinnych uroczystości.

Firma cateringowa Gold oferuje szeroki wybór potraw na różne przyjęcia, m.in.: jubileusze, urodziny, bankiety, ale też większe przyjęcia, takie jak: komunie, chrzciny, studniówki i bale gimnazjalne.

Gold Catering oferuje usługi cateringowe na wszystkie rodzaje przyjęć i na dowolną ilość gości.

Dlaczego Gold Catering?

Gold Catering to firma wyróżniająca się spośród konkurencji indywidualnym podejściem do klienta. Każdy jadłospis ustalamy wspólnie z klientem, dopasowując go do okazji oraz indywidualnych preferencji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy bogaty wachlarz potraw, w tym również dań wegetariańskich. Jesteśmy w stanie przygotować posiłki dla osób zmagających się z alergiami żywieniowymi. Oprócz przystawek i dań ciepłych w naszej ofercie znajdziecie Państwo również bogaty wybór deserów, w tym również pyszne i efektownie wyglądające torty.

Ceny cateringu Wilanów

Firma cateringowa Gold dba o zadowolenie i wygodę swoich klientów, dlatego nasz cennik jest ustalany indywidualnie, w zależności od rodzaju zleconego zamówienia. Powierzając nam przygotowanie potraw na różnego rodzaju uroczystości, zyskują Państwo gwarancję terminowej realizacji zamówienia oraz niepowtarzalnego smaku, który z pewnością spodoba się zaproszonym gościom. Nasza oferta skierowana jest głównie do mieszkańców dzielnicy Wilanów, ale także innych położonych w całej Warszawie.

W ramach współpracy firma cateringowa Gold zapewnia najlepiej zrealizowane zamówienie i szybką dostawę na czas.