Wilanów to dzielnica Warszawy położona po lewej stronie Wisły. Jest to dzielnica ekskluzywna, dobrze skomunikowana z centrum. Stąd zapewne fakt, że Wilanów to najbardziej zaludniona dzielnica Warszawy. Mieszkańcy tejże chętnie korzystają z ofert firm cateringowych na każdą okazję, bo znacznie ułatwia to organizacje wszelkich przyjęć, bali i rodzinnych uroczystości.

Firma cateringowa Gold oferuje szeroki wybór potraw na różne przyjęcia, m.in.: jubileusze, urodziny, bankiety, ale też większe przyjęcia, takie jak: komunie, chrzciny, studniówki i bale gimnazjalne.

Gold Catering oferuje usługi cateringowe na wszystkie rodzaje przyjęć i na dowolną ilość gości.

Dlaczego Gold Catering?

Na rynku funkcjonuje wiele firm cateringowych, ale to właśnie my całkowicie otwieramy się na Klienta, rozmawiamy i próbujemy wspólnie wybrać najodpowiedniejsze menu. Wsłuchujemy się w oczekiwania Klientów i staramy się jak najlepiej zrealizować Państwa założenia. Uwzględniamy osobiste preferencje smakowe, dietetyczne, bierzemy pod uwagę wszelkie alergie pokarmowe. Ustalamy odpowiednią ilość jedzenia w zależności od liczby uczestników przyjęcia. Oferujemy potrawy tradycyjne i nowoczesne zarówno na dania główne, np. rosół, kotlety, ziemniaki; jak i na desery, np.: ciasta, babeczki.  Proponujemy również wypiek oryginalnych tortów, które dopełnią każde wyjątkowe wydarzenie.

Ceny cateringu Wilanów

Firma cateringowa Gold dba o zadowolenie i wygodę swoich klientów, dlatego nasz cennik jest ustalany indywidualnie, w zależności od rodzaju zleconego zamówienia. Powierzając nam przygotowanie potraw na różnego rodzaju uroczystości, zyskują Państwo gwarancję terminowej realizacji zamówienia oraz niepowtarzalnego smaku, który z pewnością spodoba się zaproszonym gościom. Nasza oferta skierowana jest głównie do mieszkańców dzielnicy Wilanów, ale także innych położonych w całej Warszawie.

W ramach współpracy firma cateringowa Gold zapewnia najlepiej zrealizowane zamówienie i szybką dostawę na czas.