Wesoła to dzielnica Warszawy położona po prawej stronie Wisły. To okolica spokojna, z licznymi terenami zieleni, w konsekwencji jest idealnym miejscem do organizacji zarówno plenerowym przyjęć, jak i ważnych rodzinnych uroczystości. Przygotowanie tak ogromnego przyjęcia może nastręczać wielu kłopotów, warto wówczas zaoszczędzić czas i wybrać usługi firmy cateringowej, która bierze na siebie obowiązek  przygotowania przedsięwzięcia od strony menu.

Firma cateringowa Gold oferuje szeroki wybór potraw na uroczystości rodzinne, szczególnie komunie, kinderbale, wesela.

Catering na komunię  w Wesołej

Wesoła to idealne miejsce na organizację rodzinnych przyjęć, szczególnie komunii. Gold Catering zapewnia menu odpowiednie na komunię oraz dowidzi przygotowane potrawy we skazane miejsce. Oferujemy przystawki gorące, takie jak np.: krem z cukinii lub rosół z kluseczkami oraz dania gorące, np.: roladki drobiowe z pomidorami suszonymi w sosie kaparowo-serowym, polędwiczki rolowane boczkiem w sosie grzybowym. Menu na komunię obejmuje również przystawki zimne (np. schab z ziołowym twarożkiem w galarecie), napoje i desery. Proponujemy również wypiek oryginalnego tortu, który dopełni każde rodzinne przyjęcie.

Catering Wesoła – oferta

Na rynku funkcjonuje wiele firm cateringowych, ale to właśnie my całkowicie otwieramy się na Klienta, rozmawiamy i próbujemy wspólnie wybrać najodpowiedniejsze menu. Wsłuchujemy się w oczekiwania Klientów i staramy się jak najlepiej zrealizować Państwa założenia. Uwzględniamy osobiste preferencje smakowe, dietetyczne (dania kuchni wegetariańskiej nie są nam obce), bierzemy pod uwagę wszelkie alergie pokarmowe i ustalamy zdrowe i odpowiednie menu.

Ceny cateringu w Wesołej

Firma cateringowa Gold współpracuje z różnorodnymi klientami i na bazie tych doświadczeń jesteśmy w stanie dostosować cennik indywidualnie  do Państwa oczekiwań. Otrzymane zlecenia wykonujemy szybko, terminowo i z troską o dobór najlepszych składników. Przygotowane przez nas potrawy z pewnością spotkają się z aprobatą Państwa gości. Oferujemy wybór potraw z szerokiego menu.

Wybór firmy cateringowej Gold to gwarancja dobrze zrealizowanego zamówienia i szybkiej dostawy na czas.