Catering Wesoła

Wesoła to dzielnica Warszawy położona po prawej stronie Wisły. To okolica spokojna, z licznymi terenami zieleni, w konsekwencji jest idealnym miejscem do organizacji zarówno plenerowym przyjęć, jak i ważnych rodzinnych uroczystości. Przygotowanie tak ogromnego przyjęcia może nastręczać wielu kłopotów, warto wówczas zaoszczędzić czas i wybrać usługi firmy cateringowej, która bierze na siebie obowiązek przygotowania przedsięwzięcia od strony menu.

Firma cateringowa Gold oferuje szeroki wybór potraw na uroczystości rodzinne, szczególnie komunie, kinderbale, wesela.

Catering na komunię w Wesołej

Wesoła to idealne miejsce na organizację rodzinnych przyjęć, szczególnie komunii. Gold Catering zapewnia menu odpowiednie na komunię oraz dowidzi przygotowane potrawy we skazane miejsce. Oferujemy przystawki gorące, takie jak np.: krem z cukinii lub rosół z kluseczkami oraz dania gorące, np.: roladki drobiowe z pomidorami suszonymi w sosie kaparowo-serowym, polędwiczki rolowane boczkiem w sosie grzybowym. Menu na komunię obejmuje również przystawki zimne (np. schab z ziołowym twarożkiem w galarecie), napoje i desery. Proponujemy również wypiek oryginalnego tortu, który dopełni każde rodzinne przyjęcie.

Catering Wesoła – oferta

Firma Gold Catering wyróżnia się na tle innych firm cateringowych działających w Warszawie i okolicach, indywidualnym podejściem do klienta. Podejmując współpracę z naszą formą możecie liczyć Państwo na dopracowane w najdrobniejszych szczegółach menu, powstałe podczas wspólnych rozmów. Tworząc indywidualną ofertę cateringową wsłuchujemy się w oczekiwania naszych klientów oraz staramy się jak najlepiej sprostać ich oczekiwaniom. Przygotowując posiłki uwzględniamy osobiste preferencje smakowe klientów i wymogi dietetyczne, zarówno te światopoglądowe (oferujemy szeroki wachlarz dań kuchni wegetariańskiej), jak i zdrowotnej (bierzemy pod uwagę wszelkie alergie pokarmowe).

Ceny cateringu w Wesołej

Firma cateringowa Gold współpracuje z różnorodnymi klientami i na bazie tych doświadczeń jesteśmy w stanie dostosować cennik indywidualnie do Państwa oczekiwań. Otrzymane zlecenia wykonujemy szybko, terminowo i z troską o dobór najlepszych składników. Przygotowane przez nas potrawy z pewnością spotkają się z aprobatą Państwa gości. Oferujemy wybór potraw z szerokiego menu.

Wybór firmy cateringowej Gold to gwarancja dobrze zrealizowanego zamówienia i szybkiej dostawy na czas.