Catering Wawer

Wawer to dzielnica Warszawy położona po prawej stronie Wisły. Jest największą dzielnicą stolicy, jeśli idzie o powierzchnię, jednocześnie znaczną jej część stanowią tereny zielone. Dzielnicę tę wybierają do mieszkania wszyscy, którzy po pracy pragną uciec od zgiełku i hałasu wielkiej aglomeracji i w spokoju delektować się wolnym czasem. Mieszkańcy tej dzielnicy chętnie korzystają z ofert firm cateringowych na każdą okazję, bo znacznie ułatwia to organizacje wszelkich przyjęć, bali i rodzinnych uroczystości.

Firma cateringowa Gold oferuje bogaty wybór potraw na różne przyjęcia okolicznościowe. Zapewniamy wsparcie cateringowe kameralnych imprez, takich jak: jubileusze, przyjęcia urodzinowe, czy bankiety, ale nie obca nam obsługa większych eventów. Zapewnialiśmy wsparcie gastronomiczne komunii, chrzcin, studniówek i bali gimnazjalnych.

Gold Catering oferuje usługi cateringowe na wszystkie rodzaje przyjęć.

Dlaczego Gold Catering w Wawrze?

Tym co wyróżnia nas w porównaniu do innych firm cateringowych na rynku jest indywidualne podejście do każdego klienta. Wysłuchujemy się w oczekiwania klientów i próbujemy wspólnie wybrać najodpowiedniejsze menu do ich potrzeb. Tworząc jadłospis uwzględniamy zarówno osobiste preferencje smakowe klientów, jak i ich wymogi dietetyczne. Bierzemy pod uwagę wszelkie alergie pokarmowe, ustalamy odpowiednią ilość jedzenia od liczbę uczestników przyjęcia. Oferujemy potrawy tradycyjne i nowoczesne zarówno na dania główne, np. rosół, kotlety, ziemniaki; jak i na desery, np.: ciasta, babeczki. Proponujemy również wypiek oryginalnych tortów, które dopełnią każde wyjątkowe wydarzenie.

Ceny cateringu Wawer

Firma cateringowa Gold oferuje konkurencyjne ceny potraw, które są ustalane indywidualnie z każdym klientem, w zależności od ilości dań, dodatkowo zamówionych składników i ich rodzaju. Komponując menu, masz realny wpływ na ostateczną cenę całej oferty. Dbamy o szybką realizację zamówień. Nasze dania są zawsze świeże i wykonane z najlepszych na rynku produktów. Oferta skierowana jest głównie do mieszkańców dzielnicy Wawer, ale także pozostałych części Warszawy i okolic. Wybór firmy cateringowej Gold to gwarancja dobrze zrealizowanego zamówienia i szybkiej dostawy na czas i we wskazane miejsce.