Wawer to dzielnica Warszawy położona po prawej stronie Wisły. Jest największą dzielnicą stolicy, jeśli idzie o powierzchnię, jednocześnie znaczną jej część stanowią tereny zielone. Dzielnicę tę wybierają do mieszkania wszyscy, którzy  po pracy pragną uciec od zgiełku i hałasu wielkiej aglomeracji i w spokoju delektować się wolnym czasem. Mieszkańcy tej dzielnicy chętnie korzystają z ofert firm cateringowych na każdą okazję, bo znacznie ułatwia to organizacje wszelkich przyjęć, bali i rodzinnych uroczystości.

Firma cateringowa Gold oferuje szeroki wybór potraw na różne przyjęcia, m.in.: jubileusze, urodziny, bankiety, ale też większe przyjęcia, takie jak: komunie, chrzciny, studniówki i bale gimnazjalne.

Gold Catering oferuje usługi cateringowe na wszystkie rodzaje przyjęć.

Dlaczego Gold Catering?

Na rynku funkcjonuje wiele firm cateringowych, ale to właśnie my całkowicie otwieramy się na Klienta, wysłuchujemy i próbujemy wspólnie wybrać najodpowiedniejsze menu. Uwzględniamy osobiste preferencje smakowe, dietetyczne, bierzemy pod uwagę wszelkie alergie pokarmowe. Ustalamy odpowiednią ilość jedzenia w zależności od ilość uczestników przyjęcia. Oferujemy potrawy tradycyjne i nowoczesne zarówno na dania główne, np. rosół, kotlety, ziemniaki; jak i na desery, np.: ciasta, babeczki.  Proponujemy również wypiek oryginalnych tortów, które dopełnią każde wyjątkowe wydarzenie.

Ceny cateringu Wawer

Firma cateringowa Gold oferuje konkurencyjne ceny potraw, które są ustalane indywidualnie z każdym klientem, w zależności od ilości dań, dodatkowo zamówionych składników i ich rodzaju. Komponując menu, masz realny wpływ na ostateczną cenę całej oferty.Dbamy o szybką realizację zamówień. Nasze dania są zawsze świeże i wykonane z najlepszych na rynku produktów. Oferta skierowana jest głównie do mieszkańców dzielnicy Wawer, ale także pozostałych części Warszawy i okolic. Wybór firmy cateringowej Gold to gwarancja dobrze zrealizowanego zamówienia i szybkiej dostawy na czas i we wskazane miejsce.