Warszawa, stolica Polski, to największe miasto w państwie, położone jest w środkowo-wschodniej jego części. Stolica to miasto szans i ogromnych możliwości. Dlatego zapewne tak chętnie wybierane jest przez wielu ludzi jako miejsce zamieszkania lub studiowania.  Mieszkańcy Warszawy chętnie korzystają z ofert firm cateringowych na każdą okazję, bo znacznie ułatwia to organizacje wszelkich przyjęć, bali i rodzinnych uroczystości.

Firma cateringowa Gold oferuje szeroki wybór potraw na różne przyjęcia, m.in.: jubileusze, urodziny, bankiety, ale też większe uroczystości, takie jak: komunie, chrzciny, studniówki i bale gimnazjalne.

Gold Catering oferuje usługi cateringowe na wszystkie rodzaje przyjęć i na dowolną liczbę gości.

Dlaczego Gold Catering?

Na rynku funkcjonuje wiele firm cateringowych, ale to właśnie my całkowicie otwieramy się na Klienta, rozmawiamy i próbujemy wspólnie wybrać najodpowiedniejsze menu. Wsłuchujemy się w oczekiwania Klientów i staramy się jak najlepiej zrealizować Państwa założenia. Uwzględniamy osobiste preferencje smakowe, dietetyczne, bierzemy pod uwagę wszelkie alergie pokarmowe. Ustalamy odpowiednią ilość jedzenia w zależności od liczby uczestników przyjęcia. Oferujemy potrawy tradycyjne i nowoczesne zarówno na dania główne, np. rosół, kotlety, ziemniaki; jak i na desery, np.: ciasta, babeczki.  Proponujemy również wypiek oryginalnych tortów, które dopełnią każde wyjątkowe wydarzenie.

Ceny cateringu Warszawa

Firma cateringowa Gold spełnia oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów. Cennik dostosowujemy indywidualnie do zamówienia, mając na uwadze ilość porcji, rodzaj potraw, a także czas jaki musimy przeznaczyć na realizację zlecenia. Wybór naszej firmy gwarantuje pewność terminowej i szybkiej realizacji zamówienia.  Oferta skierowana jest głównie do mieszkańców Warszawy i miejscowości podmiejskich.

Wybór firmy cateringowej Gold to gwarancja dobrze zrealizowanego zamówienia i szybkiej dostawy na czas.