Catering Warszawa

Warszawa, stolica Polski, to największe miasto w państwie, położone jest w środkowo-wschodniej jego części. Stolica to miasto szans i ogromnych możliwości. Dlatego zapewne tak chętnie wybierane jest przez wielu ludzi jako miejsce zamieszkania lub studiowania. Mieszkańcy Warszawy chętnie korzystają z ofert firm cateringowych na każdą okazję, bo znacznie ułatwia to organizacje wszelkich przyjęć, bali i rodzinnych uroczystości.

Firma cateringowa Gold oferuje szeroki wybór potraw na różne przyjęcia, m.in.: jubileusze, urodziny, bankiety, ale też większe uroczystości, takie jak: komunie, chrzciny, studniówki i bale gimnazjalne.

Gold Catering oferuje usługi cateringowe na wszystkie rodzaje przyjęć i na dowolną liczbę gości.

Dlaczego Gold Catering?

Na rynku funkcjonuje wiele firm cateringowych, ale to właśnie Gold Catering wyróżnia się wśród nich, całkowicie otwierając się na potrzeby swoich klientów. Do każdego przyjęcia podchodzimy indywidualnie – rozmawiamy i próbujemy wspólnie wybrać najbardziej pasujące do okazji i osobistych preferencji menu. Wsłuchujemy się w oczekiwania naszych klientów i staramy się jak najlepiej je zrealizować. Dostosowujemy ostateczny kształt menu do preferencji smakowych klientów oraz wymagań dietetycznych gości (przygotowujemy między innymi dania kuchni wegetariańskiej i potrawy dla osób z alergiami pokarmowymi). Ustalamy odpowiednią ilość jedzenia, do liczby uczestników przyjęcia. W naszej ofercie znajdują się zarówno potrawy tradycyjne, jak i nowoczesne. Serwujemy przystawki, dania główne (np. rosół, kotlety, ziemniaki) oraz desery. Szczególnie polecamy Państwa uwadze oryginalne torty, z własnego wypieku.

Ceny cateringu Warszawa

Firma cateringowa Gold spełnia oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów. Cennik dostosowujemy indywidualnie do zamówienia, mając na uwadze ilość porcji, rodzaj potraw, a także czas jaki musimy przeznaczyć na realizację zlecenia. Wybór naszej firmy gwarantuje pewność terminowej i szybkiej realizacji zamówienia. Oferta skierowana jest głównie do mieszkańców Warszawy i miejscowości podmiejskich.

Wybór firmy cateringowej Gold to gwarancja dobrze zrealizowanego zamówienia i szybkiej dostawy na czas.