W okresie letnim, gdy za oknem jest piękna pogoda, bardzo popularne są imprezy plenerowe. Biesiadowanie na  świeżym powietrzu ma swój niepowtarzalny klimat. Zapach grilla przywołuje zazwyczaj bardzo dobre wspomnienia, kojarzy się z latem i czasem beztroski i odpoczynku. Natomiast dla zwolenników kontemplacji natury idealnym rozwiązaniem będzie piknik. Chcą uniknąć problemów organizacyjnych, często wybiera się usługi firmy cateringowej, która bierze na siebie obowiązek  przygotowania przedsięwzięcia od strony menu.

Firma cateringowa Gold oferuje szeroki wybór potraw na grilla, zarówno grillowane potrawy, jak i lekkie sałatki.

Catering w plenerze Wawer

Wawer jest największą dzielnicą stolicy, jeśli idzie o powierzchnię, jednocześnie znaczną jej część stanowią tereny zielone. To idealne miejsce na zorganizowanie przyjęcia na świeżym powietrzu. Pomocna może być w tym oferta cateringu w plenerze. Produkty dowożone są do każdego, wyznaczonego przez Klienta miejsca.

Catering w plenerze – imprezy firmowe

Grill firmowy to doskonały sposób na integrację w firmie. Zmiana otoczenia z surowego biura na łono natury pozwoli odprężyć się pracownikom i na pewno zmotywuje ich do dalszej pracy. Warto wówczas skorzystać z oferty firmy cateringowej i zorganizować niezapomniane spotkanie.

Catering w plenerze  – oferta

Na rynku funkcjonuje wiele firm cateringowych, ale to właśnie my całkowicie otwieramy się na Klienta, rozmawiamy i próbujemy wspólnie wybrać najodpowiedniejsze menu. Wsłuchujemy się w oczekiwania Klientów i staramy się jak najlepiej zrealizować Państwa założenia. Uwzględniamy osobiste preferencje smakowe, dietetyczne (dania kuchni wegetariańskiej nie są nam obce), bierzemy pod uwagę wszelkie alergie pokarmowe. Oferujemy na grilla potrawy zarówno tradycyjne, np. wiejska kiełbasa, kaszanka z cebulą; jak i nowoczesne, np.: łosoś z grilla. Do dań głównych idealnym dopełnieniem będą lekkie sałatki, np. sałatka grecka z serem feta, sałatka caprese z winegret. A jako zwieńczenie oferujemy również z szereg deserów do wyboru, takich jak: sernik, szarlotka, rolady, ciasto z galaretką.

Ceny cateringu w plenerze

Firma cateringowa Gold zapewnia swoim klientom indywidualną realizację zamówień z elastycznym cennikiem dostosowanym do rodzaju zamówienia i ilości przygotowanych porcji. Nasze potrawy gwarantują udane przyjęcie plenerowe w każdych warunkach.

Wybór firmy cateringowej Gold to gwarancja dobrze zrealizowanego zamówienia i szybkiej dostawy na czas.