Ursynów to dzielnica Warszawy położona po lewej stronie Wisły. Od południa graniczy już z podwarszawskimi miastami, Piasecznem, Lesznowolą. Nieco oddalona od centrum, w konsekwencji chętnie wybierana do zamieszkania i odpoczywania po pracy. To okolica spokojna, z licznymi terenami zieleni, stanowi  idealne miejsce na organizację zarówno plenerowym przyjęć, jak i ważnych rodzinnych uroczystości. Przygotowanie tak ogromnego przyjęcia może nastręczać wielu kłopotów, warto wówczas zaoszczędzić czas i wybrać usługi firmy cateringowej, która bierze na siebie obowiązek  przygotowania przedsięwzięcia od strony menu.

Firma cateringowa Gold oferuje szeroki wybór potraw na uroczystości rodzinne, szczególnie dużych rodzinnych uroczystości.

Catering świąteczny na Ursynowie

Przygotowanie świątecznego menu wcale nie jest taką oczywistą sprawą. Gold Catering wychodzi naprzeciw tym problemom i  zapewnia menu odpowiednie na świąteczne, wielkanocne biesiadowanie. Na Wielkanoc oferujemy tradycyjne danie główne, mianowicie żurek z wędzonką, białą kiełbasą, jajkiem i świeżym chrzanem. Natomiast na drugie danie np.: łososia w sosie cytrynowym lub pieczeń z karkówki w sosie chrzanowym z koprem. A po posiłku czas na deser, Gold Catering oferuje szereg ciast, staropolskich bab drożdżowych, makowców, mazurków wielkanocnych, szarlotek, serników.

Catering na Ursynowie – oferta

Na rynku funkcjonuje wiele firm cateringowych, ale to właśnie my całkowicie otwieramy się na Klienta, rozmawiamy i próbujemy wspólnie wybrać najodpowiedniejsze menu. Wsłuchujemy się w oczekiwania Klientów i staramy się jak najlepiej zrealizować Państwa założenia. Uwzględniamy osobiste preferencje smakowe, dietetyczne (dania kuchni wegetariańskiej nie są nam obce), bierzemy pod uwagę wszelkie alergie pokarmowe i ustalamy zdrowe i odpowiednie menu. Zapewniamy eleganckie podanie potraw oraz tworzymy niesamowity, świąteczny klimat za pomocą dekoracji kwiatowych.

Ceny cateringu na Ursynowie

Firma cateringowa Gold dba o Państwa podniebienia i dlatego oferuje szeroki wachlarz potraw, korzystając z atrakcyjnego menu dostosowanego zarówno na potrzeby klientów indywidualnych, jak i w celu obsługi większych imprez. Nasze zlecenia wykonujemy szybko, terminowo i dokładnie. Naszym atutem jest doświadczona i wyspecjalizowana w świadczeniu usług cateringowych kadra.

Wybór firmy cateringowej Gold gwarantuje szybką dostawę, smacznie przygotowane dania i zadowolenie z usług na najwyższym poziomie.