Catering Ursus

Ursus to dzielnica Warszawy położona po lewej stronie Wisły. Niegdyś była miasteczkiem pod Warszawą, dziś stanowi część graniczną na zachodzie. Nieco oddalona od centrum, w konsekwencji chętnie wybierana jest na miejsce zamieszkania i odpoczywania po pracy. To okolica spokojna, z licznymi terenami zieleni, stanowi idealne miejsce na organizację zarówno plenerowych przyjęć, jak i ważnych rodzinnych uroczystości. Przygotowanie tak ogromnych przyjęć może nastręczać wielu kłopotów, warto wówczas zaoszczędzić czas i wybrać usługi firmy cateringowej, która bierze na siebie obowiązek przygotowania przedsięwzięcia od strony menu.

Firma cateringowa Gold oferuje szeroki wybór potraw na uroczystości rodzinne, szczególnie takich jak: wesela, komunie, chrzciny, jubileusze.

Catering na wesele w Ursusie

Ursus to idealne miejsce na organizację rodzinnych przyjęć, szczególnie wesel. Gold Catering zapewnia menu odpowiednie na wesele oraz dowozi przygotowane potrawy we skazane miejsce. Oferujemy przystawki gorące, takie jak np.: krem z brokułu z grzankami czosnkowymi lub zupa pieczarkowa z kuleczkami mięsnymi oraz dania gorące, np.: roladki drobiowe z pomidorami suszonymi w sosie kaparowo-serowym, polędwiczki rolowane boczkiem w sosie grzybowym. Menu na wesele obejmuje również przystawki zimne (np. roladki z szynki z sosem chrzanowym), napoje i desery. Proponujemy również wypiek oryginalnego tortu, który dopełni każde rodzinne przyjęcie.

Catering w Ursusie – oferta

Wybierając współpracę z firmą Gold Catering możecie mieć Państwo pewność, usług szytych na miarę. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, podczas wspólnych rozmów próbujemy wybrać menu najodpowiedniejsze do okazji oraz osobistych wymagań. Wsłuchujemy się w oczekiwania Klientów i staramy się sprostać wszystkim Państwa oczekiwaniom. Układając indywidualne menu na Państwa imprezę uwzględniamy osobiste preferencje smakowe, a także wymagania dietetyczne. Nie są obce nam dania kuchni wegetariańskiej oraz potrawy niezawierające produktów mogących powodować różnego typu alergie pokarmowe. Przygotowane przez nas posiłki są zdrowe oraz smaczne. Zapewniamy także eleganckie podanie potraw oraz dekoracje kwiatowe.

Ceny cateringu w Ursusie

Firma cateringowa Gold oferuje zawsze świeże i wyselekcjonowane z szerokiego menu potrawy, odpowiadające nawet najbardziej wymagającym klientom. Jesteśmy w stanie dostosować nasz cennik w zależności od rodzaju i trudności realizacji każdego zlecenia. Potrawy przygotowujemy szybko, solidnie i z dbałością o najmniejsze detale. Wybór naszej firmy cateringowej to gwarancja adekwatnej ceny za usługi cateringowe w stosunku do zaawansowania złożonego zamówienia.