Ursus to dzielnica Warszawy położona po lewej stronie Wisły. Niegdyś była miasteczkiem pod Warszawą, dziś stanowi część graniczną na zachodzie. Nieco oddalona od centrum, w konsekwencji chętnie wybierana jest na miejsce zamieszkania i odpoczywania po pracy. To okolica spokojna, z licznymi terenami zieleni, stanowi  idealne miejsce na organizację zarówno plenerowych przyjęć, jak i ważnych rodzinnych uroczystości. Przygotowanie tak ogromnych przyjęć może nastręczać wielu kłopotów, warto wówczas zaoszczędzić czas i wybrać usługi firmy cateringowej, która bierze na siebie obowiązek  przygotowania przedsięwzięcia od strony menu.

Firma cateringowa Gold oferuje szeroki wybór potraw na uroczystości rodzinne, szczególnie takich jak: wesela, komunie, chrzciny, jubileusze.

Catering na wesele  w Ursusie

Ursus to idealne miejsce na organizację rodzinnych przyjęć, szczególnie wesel. Gold Catering zapewnia menu odpowiednie na wesele oraz dowozi przygotowane potrawy we skazane miejsce. Oferujemy przystawki gorące, takie jak np.: krem z brokułu z grzankami czosnkowymi lub zupa pieczarkowa  z kuleczkami mięsnymi oraz dania gorące, np.: roladki drobiowe z pomidorami suszonymi w sosie kaparowo-serowym, polędwiczki rolowane boczkiem w sosie grzybowym. Menu na wesele obejmuje również przystawki zimne (np. roladki z szynki z sosem chrzanowym), napoje i desery. Proponujemy również wypiek oryginalnego tortu, który dopełni każde rodzinne przyjęcie.

Catering w Ursusie – oferta

Na rynku funkcjonuje wiele firm cateringowych, ale to właśnie my całkowicie otwieramy się na Klienta, rozmawiamy i próbujemy wspólnie wybrać najodpowiedniejsze menu. Wsłuchujemy się w oczekiwania Klientów i staramy się jak najlepiej zrealizować Państwa założenia. Uwzględniamy osobiste preferencje smakowe, dietetyczne (dania kuchni wegetariańskiej nie są nam obce), bierzemy pod uwagę wszelkie alergie pokarmowe i ustalamy zdrowe i odpowiednie menu. Zapewniamy eleganckie podanie potraw oraz tworzymy niesamowity, uroczysty i weselny klimat za pomocą dekoracji kwiatowych.

Ceny cateringu w Ursusie

Firma cateringowa Gold oferuje zawsze świeże i wyselekcjonowane z szerokiego menu potrawy, odpowiadające nawet najbardziej wymagającym klientom. Jesteśmy w stanie dostosować nasz cennik w zależności od rodzaju i trudności realizacji każdego zlecenia. Potrawy przygotowujemy szybko, solidnie i z dbałością o najmniejsze detale. Wybór naszej firmy to gwarancja adekwatnej ceny za usługi cateringowe w stosunku do zaawansowania złożonego zamówienia.