Catering Targówek

Targówek to dzielnica Warszawy położona po prawej stronie Wisły. To dzielnica spokojna i zielona, w związku z tym chętnie wybierana na miejsce stałego zamieszkania. Dzielnicę tę wybierają wszyscy, którzy po pracy pragną uciec od zgiełku i hałasu wielkiej aglomeracji i w spokoju delektować się wolnym czasem. Mieszkańcy Targówka ochoczo korzystają z ofert firm cateringowych na każdą okazję, bo znacznie ułatwia to organizację wszelkich przyjęć, bali i rodzinnych uroczystości.

Firma cateringowa Gold oferuje szeroki wybór potraw na różne przyjęcia, m.in.: jubileusze, urodziny, bankiety, ale też większe przyjęcia, takie jak: komunie, chrzciny, studniówki i bale gimnazjalne.

Gold Catering oferuje usługi cateringowe na wszystkie rodzaje przyjęć i na dowolną ilość gości.

Dlaczego Gold Catering na Targówku?

Podejmując się współpracy z klientami szukającymi usług cateringowych, staramy się spełnić ich wymagania. We współpracy stawiamy na dialog, dlatego wsłuchujemy się w oczekiwania naszych klientów by dopasować nasze menu do ich indywidualnych preferencji. Tworząc ofertę menu uwzględniamy nie tylko osobiste preferencje smakowe klientów, ale również wymagania dietetyczne spowodowane alergiami pokarmowymi, czy etycznymi wyborami żywieniowymi. Ustalamy odpowiednią ilość jedzenia w zależności od liczby uczestników przyjęcia. Oferujemy potrawy tradycyjne i nowoczesne zarówno na dania główne, np. rosół, kotlety, ziemniaki; jak i na desery, np.: ciasta, babeczki. Proponujemy również wypiek oryginalnych tortów, które dopełnią każde wyjątkowe wydarzenie.

Ceny cateringu Targówek

Firma cateringowa Gold zapewnia swoim klientom stałe i niskie ceny uzależnione od wielkości i rodzaju zamówienia. Wszelkich rozliczeń dokonujemy indywidualnie, gdyż posiadamy elastyczny cennik. Oferta cateringowa skierowana jest m. in. do mieszkańców dzielnicy Targówek, ale także innych dzielnic Warszawy i podmiejskich miejscowości. Skorzystanie z naszych usług to gwarancja jakości połączonej z terminowością i bogatym doświadczeniem.

Wybór firmy cateringowej Gold to pewność dobrze zrealizowanego zamówienia i szybkiej dostawy na czas.