Targówek to dzielnica Warszawy położona po prawej stronie Wisły. To dzielnica spokojna i zielona, w związku z tym chętnie wybierana na miejsce stałego zamieszkania.  Dzielnicę tę wybierają wszyscy, którzy  po pracy pragną uciec od zgiełku i hałasu wielkiej aglomeracji i w spokoju delektować się wolnym czasem. Mieszkańcy Targówka ochoczo korzystają z ofert firm cateringowych na każdą okazję, bo znacznie ułatwia to organizację wszelkich przyjęć, bali i rodzinnych uroczystości.

Firma cateringowa Gold oferuje szeroki wybór potraw na różne przyjęcia, m.in.: jubileusze, urodziny, bankiety, ale też większe przyjęcia, takie jak: komunie, chrzciny, studniówki i bale gimnazjalne.

Gold Catering oferuje usługi cateringowe na wszystkie rodzaje przyjęć i na dowolną ilość gości.

Dlaczego Gold Catering?

Na rynku funkcjonuje wiele firm cateringowych, ale to właśnie my całkowicie otwieramy się na Klienta i próbujemy wspólnie wybrać najodpowiedniejsze menu. Wsłuchujemy się w oczekiwania Klientów i staramy się jak najlepiej zrealizować Państwa założenia. Uwzględniamy osobiste preferencje smakowe, dietetyczne, bierzemy pod uwagę wszelkie alergie pokarmowe. Ustalamy odpowiednią ilość jedzenia w zależności od liczby uczestników przyjęcia. Oferujemy potrawy tradycyjne i nowoczesne zarówno na dania główne, np. rosół, kotlety, ziemniaki; jak i na desery, np.: ciasta, babeczki. Proponujemy również wypiek oryginalnych tortów, które dopełnią każde wyjątkowe wydarzenie.

Ceny cateringu Targówek

Firma cateringowa Gold zapewnia swoim klientom stałe i niskie ceny uzależnione od wielkości i rodzaju zamówienia. Wszelkich rozliczeń dokonujemy indywidualnie, gdyż posiadamy elastyczny cennik. Oferta cateringowa skierowana jest m. in. do mieszkańców dzielnicy Targówek, ale także innych dzielnic Warszawy i podmiejskich miejscowości. Skorzystanie z naszych usług to gwarancja jakości połączonej z terminowaością i bogatym doświadczeniem.

Wybór firmy cateringowej Gold to pewność dobrze zrealizowanego zamówienia i szybkiej dostawy na czas.