Śródmieście to dzielnica Warszawy położona po lewej stronie Wisły. Stanowi serce kulturalnej Warszawy, tu odbywa się większość eleganckich wystaw i wernisaży oraz bardziej kameralnych, ale równie uroczystych rodzinnych imprez, np. wesel. Organizacja tego typu przedsięwzięcia może nastręczać wielu kłopotów. Wówczas pomocna może być oferta cateringu na wernisaż. Produkty dowożone są do każdego, wyznaczonego przez Klienta miejsca, również innych dzielnic Warszawy, a także miast z okolic stolicy.

Firma cateringowa Gold oferuje szeroki wybór potraw na wernisaż, obejmują one zarówno przekąski, jak i napoje.

Catering na wernisaż w  Śródmieściu

Wernisaż to zazwyczaj bardzo eleganckie przedsięwzięcie gromadzące ludzi kultury i nauki. Podczas uroczystego otwarcia wystawy warto również zadbać o odpowiednie przyjęcie gości i przygotowanie poczęstunku, aby przekąski były odpowiednio dobrane i przygotowane z uwzględnieniem eleganckich strojów gości i specyficznego charakteru imprezy ze szwedzkim stołem. Na wernisaże i uroczyste bankiety  oferujemy przystawki zarówno wegetariańskie, np. szaszłyki wegetariańskie; jak i tradycyjne, np.: paluszki z ciasta francuskiego zawijane dojrzewającą szynką. Idealnym dopełnieniem dań będą napoje, np. kawa Lavazza z ekspresu ciśnieniowego; wino białe i czerwone Casilero Del Diablo.

Catering w Śródmieściu – oferta

Na rynku funkcjonuje wiele firm cateringowych, ale to właśnie my całkowicie otwieramy się na Klienta, rozmawiamy i próbujemy wspólnie wybrać najodpowiedniejsze menu. Wsłuchujemy się w oczekiwania Klientów i staramy się jak najlepiej zrealizować Państwa założenia. Uwzględniamy osobiste preferencje smakowe, dietetyczne (dania kuchni wegetariańskiej nie są nam obce), bierzemy pod uwagę wszelkie alergie pokarmowe.

Ceny cateringu w Śródmieściu

Firma cateringowa Gold oferuje najlepsze na rynku ceny dostosowane do stopnia zaawansowania realizacji każdego zamówienia. Stąd pochodzi nasz elastyczny cennik, który każdorazowo opracowujemy razem z klientem. Oferujemy szeroki wybór dań, dodatków i przystawek, które z pewnością spełnią Państwa wymagania. Każde wykonane zamówienie dostarcza nam dużo satysfakcji, dlatego dbamy o najwyższe standardy przygotowywanych przez nas potraw.

Wybór firmy cateringowej Gold to gwarancja dobrze zrealizowanego zamówienia i szybkiej dostawy na czas.