Catering Śródmieście – Centrum

Śródmieście to dzielnica Warszawy położona po lewej stronie Wisły. Stanowi serce kulturalnej Warszawy, tu odbywa się większość eleganckich wystaw i wernisaży oraz bardziej kameralnych, ale równie uroczystych rodzinnych imprez, np. wesel. Organizacja tego typu przedsięwzięcia może nastręczać wielu kłopotów. Wówczas pomocna może być oferta cateringu na wernisaż. Produkty dowożone są do każdego, wyznaczonego przez Klienta miejsca, również innych dzielnic Warszawy, a także miast z okolic stolicy.

Firma cateringowa Gold oferuje szeroki wybór potraw na wernisaż, obejmują one zarówno przekąski, jak i napoje.

Catering na wernisaż w Śródmieściu

Wernisaż to przyjęcie gromadzące ludzi kultury i nauki, których wymagania co do jakości usług potrafią być bardzo wysokie. Uroczyste otwarcie wystawy, powinno być eventem pełnym elegancji, dlatego warto zadbać o odpowiednie przyjęcie zaproszonych na niego gości. Przygotowany poczęstunek musi nie tylko pysznie smakować, ale równocześnie dobrany z uwzględnieniem eleganckich strojów gości i specyficznego charakteru imprezy ze szwedzkim stołem. Menu firmy Gold Catering przygotowane na wernisaże i innego typu uroczyste bankiety ustalane jest indywidualnie z każdym klientem. W ramach naszego menu mogą znaleźć się przystawki zarówno wegetariańskie (np. szaszłyki wegetariańskie), jak i tradycyjne (m.in. paluszki z ciasta francuskiego zawijane dojrzewającą szynką). Idealnym dopełnieniem dań będą napoje, np. kawa Lavazza z ekspresu ciśnieniowego; wino białe i czerwone Casilero Del Diablo.

Catering w Śródmieściu – oferta

Dysponujemy szerokim wachlarzem potraw na różne okazje. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam na przygotowanie gotowych rozwiązań, dostosowanych do różnych eventów. Jesteśmy także całkowicie otwarci na sugestie klientów, dopasowując jadłospis do ich indywidualnych potrzeb. W naszych propozycjach menu uwzględniamy zarówno osobiste preferencje smakowe klientów, jak i ograniczenia dietetyczne spowodowane alergiami pokarmowymi. Przygotowujemy dania mięsne oraz potrawy kuchni wegetariańskiej.

Ceny cateringu w Śródmieściu

Firma cateringowa Gold oferuje najlepsze na rynku ceny dostosowane do stopnia zaawansowania realizacji każdego zamówienia. Stąd pochodzi nasz elastyczny cennik, który każdorazowo opracowujemy razem z klientem. Oferujemy szeroki wybór dań, dodatków i przystawek, które z pewnością spełnią Państwa wymagania. Każde wykonane zamówienie dostarcza nam dużo satysfakcji, dlatego dbamy o najwyższe standardy przygotowywanych przez nas potraw.

Wybór firmy cateringowej Gold to gwarancja dobrze zrealizowanego zamówienia i szybkiej dostawy na czas.