Catering Siedlce

Siedlce to położone we wschodniej części województwa mazowieckiego miasto, oddalone 90 kilometrów od Warszawy. Miasto znajduje się również w zasięgu działalności firmy Gold Catering. Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się ze szczegółową oferta naszej firmy oraz nawiązania z nami współpracy.

Świadczymy profesjonalne i kompleksowe usługi cateringowe, zapewniając wsparcie gastronomiczne podczas różnego rodzaju imprezach okolicznościowych. Jesteśmy w stanie obsłużyć zarówno eventy odbywające się w domach, imprezy plenerowe, czy organizowane w salach bankietowych i biurach firm.

Dlaczego warto skorzystać z usług firmy Gold Catering

Wieloletnie doświadczenie na rynku cateringu oraz wykwalifikowana kadra pracowników, pozwala nam oferować dania wszystkich kuchni świata. Przygotowujemy zarówno tradycyjne posiłki mięsne, jak i dania kuchni wegetariańskiej. Nie obce nam również potrawy stworzone z myślą o osobach zmagających się z różnego rodzaju alergiami pokarmowymi. Kształt naszego menu dobieramy indywidualnie z każdym klientem do jego osobistych potrzeb i wymagań.

Ceny cateringu Gold

Zakres naszych obowiązków w ramach współpracy z klientami określany jest indywidualnie przy każdym zleceniu, a co za tym idzie ceny naszych usług szacowane są również indywidualnie. Wieloletnia działalność w branży pozwala nam racjonalnie oszacować ilość potrzebnego jedzenia, dla liczby gości. Niezależnie od ilości zamówionego jedzenia, czy rodzaju menu, dostarczamy smaczne, zdrowe i odpowiednio podane potrawy. Zapraszamy serdecznie do współpracy.