Catering Rembertów

Rembertów to dzielnica Warszawy położona po prawej stronie Wisły. Z racji znacznego oddalenia od centrum jest terenem zielonym i spokojnym, w konsekwencji jest idealnym miejscem do organizacji zarówno plenerowym przyjęć, jak i ważnych rodzinnych uroczystości. Przygotowanie tak ogromnego przyjęcia może nastręczać wielu kłopotów, warto wówczas zaoszczędzić czas i wybrać usługi firmy cateringowej, która bierze na siebie obowiązek  przygotowania przedsięwzięcia od strony menu.

Firma cateringowa Gold oferuje szeroki wybór potraw na różne uroczystości rodzinne, między innymi: komunie, chrzciny, wesela.

Catering na wesele w Rembertowie

Rembertów to idealne miejsce na organizację rodzinnych przyjęć, szczególnie wesel. Gold Catering zapewnia menu odpowiednie na wesele oraz dowozi przygotowane potrawy we skazane miejsce. Oferujemy przystawki gorące, takie jak np.: krem z cukinii lub zupa pieczarkowa  z kuleczkami mięsnymi oraz dania gorące, np.: roladki z karkówki z jabłkiem, polędwiczki rolowane boczkiem w sosie grzybowym. Menu na komunię obejmuje również przystawki zimne (np. roladki z szynki z sosem chrzanowym), napoje i desery. Proponujemy również wypiek oryginalnego tortu, który dopełni każde rodzinne przyjęcie.

Catering Rembertów – oferta

Na rynku funkcjonuje wiele firm cateringowych, ale to właśnie my całkowicie otwieramy się na Klienta, rozmawiamy i próbujemy wspólnie wybrać najodpowiedniejsze menu. Wsłuchujemy się w oczekiwania Klientów i staramy się jak najlepiej zrealizować Państwa założenia. Uwzględniamy osobiste preferencje smakowe, dietetyczne (dania kuchni wegetariańskiej nie są nam obce), bierzemy pod uwagę wszelkie alergie pokarmowe i ustalamy zdrowe i odpowiednie menu.

Ceny cateringu w Rembertowie

Firma cateringowa Gold podchodzi do każdego klienta indywidualnie, mając na uwadze odmienny gust i preferencje smakowe. Zapewniamy najbardziej konkurencyjne ceny na rynku, dzięki czemu z łatwością jesteśmy w stanie zmieniać swój cennik w zależności od realizowanego zamówienia. Nasze potrawy wykonujemy zawsze szybko, starannie i terminowo. Dbamy o wybór najlepszej oraz doświadczonej kadry.

Wybór firmy cateringowej Gold to gwarancja dobrze zrealizowanego zamówienia i szybkiej dostawy na czas.