Catering Radom

Radom to duże miasto położone na południu województwa mazowieckiego i znajdujące się na 14 miejscu pod względem wielkości w Polsce. Ulokowanych jest tam wiele instytucji o zasięgu wojewódzkim.

Pragniemy skutecznie rozpropagować swoją ofertę na tym obszarze, zapewniając usługi cateringowe dla mieszkańców Radomia, a także pracowników dużych instytucji zatrudnionych w sektorze publicznym.

Profesjonalny catering doskonale sprawdzi się podczas uroczystości organizowanych w domu, ale także przy okazji większych spotkań towarzyskich lub konferencji.

Dlaczego warto wybrać dobry catering firmy Gold?

  • jesteśmy w stanie przygotować dania z różnych kuchni świata, nieustannie czerpiąc nowe inspiracje i poszerzając nasze menu,
  • przygotowujemy smaczne obiady składające się z dwóch posiłków, dania głównego i zupy, przekąsek i przystawek oraz różnorodne napoje ciepłe i zimne,
  • zajmujemy się kompleksowym cateringiem, w skład którego wchodzą wszystkie rodzaje posiłków i napojów,
  • posiadamy doświadczenie w cateringu dla małej liczby osób jak i podczas dużej liczby zaproszonych gości,
  • posiadamy odpowiednio przygotowane chłodnie, magazyny i samochody dostawcze pozwalające na zapewnienie naszym potrawom świeżości,
  • doświadczona kadra pozwala realizować nam najbardziej skomplikowane zlecenia,
  • nasze potrawy przygotowujemy zawsze ze świeżych składników i dbamy, aby pochodziły od regionalnych i krajowych producentów.

Ceny cateringu Gold

Nasz catering charakteryzuje racjonalnie oszacowana cena w stosunku do włożonej pracy i wysiłku, który dokładamy starając się spełnić Państwa nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Ściśle współpracujemy z klientem i staramy się być otwarci na wszelkie Państwa propozycje. Dzięki swojemu doświadczeniu jesteśmy w stanie doradzić Państwu w ramach wątpliwości podczas składania zamówienia. Ponadto oferujemy szybki i bezpieczny dowóz zrealizowanego cateringu na obszarze całego Radomia i okolic.