Catering Pruszków

Pruszków położony w sąsiedztwie Warszawy to średniej wielkości miejska gmina. To miejsce wytchnienia dla wielu osób pracujących w Warszawie, które jednak do zamieszkania preferują bardziej spokojną lokalizację. Jest to miasto posiadające ogromne obszary mieszkalne, ale także miejsce ulokowania kilku ogromnych firm, zatrudniających ogromne rzesze pracowników.

Ze względu na specyfikację tego terenu firma Gold Catering rozszerza swój dotychczasowy zakres usług. Nasz catering dostępny jest teraz także na terenie Pruszkowa i okolic. Z chęcią obsłużymy zaaranżowane przez Państwa imprezy rodzinne, ale także zagwarantujemy pełną obsługę przeprowadzanych konferencji i szkoleń.

Warto zwrócić uwagę na catering kanapkowy i lunchowy, który może z powodzeniem zastąpić pracowniczą stołówkę i przyczynić się do zapewnienia pracownikom smacznego i pełnowartościowego posiłku w trakcie dnia.

Jesteśmy w stanie przyrządzić dobrze skomponowane obiady, przystawki na zimno, a także wspomniane kanapki i delikatne lunche, które doskonale sprawdzą się podczas przerwy obiadowej. Cateringi dla firm to nasza specjalność!

Wybór naszej firmy gwarantuje Państwu realizację usług na najwyższym poziomie, mając na uwadze naszą dbałość o klienta, terminową realizację zleceń, ciągłe odkrywanie nowych potraw i sposobów ich przyrządzania, a także różnorodnych dekoracji i dopracowanego wykończenia, co pozwoli nie tylko na zjedzenie smacznego i pełnowartościowego posiłku, ale także przyozdobienie skutecznie zapełniające i dekorujące stoły.

Cennik cateringu Gold w Pruszkowie

Ceny cateringu dostosowane są pod kątem każdego indywidualnego zamówienia. Przez cały okres zamówienia współpracujemy z klientem i jesteśmy w stanie zmieniać wytyczne dotyczące zlecenia, jeśli zostaną odpowiednio wcześniej przekazane. Naszym atutem jest również dowóz zamówienia we wskazane miejsce na terenie Pruszkowa.