Catering Praga Południe

Położona na prawym brzegu Wisły, Praga Południe do dzielnica zamieszkana głównie przez rodowitych warszawiaków. Liczne tereny zielone sprawiają, że jest Praga jest idealnym miejscem do organizacji zarówno plenerowym przyjęć, jak i ważnych rodzinnych uroczystości. Osoby podejmujące się organizacji przyjęć okolicznościowych, na Pradze nie muszą zmagać się z nim same. Firma Gold Catering świadczy swoje usługi również na Pradze Południe, dlatego zachęcamy Państwa, do nawiązania współpracy z nami. Chętnie pomożemy Państwu w przygotowaniu imprezy od strony menu. Oferujemy szeroki wybór potraw na uroczystości rodzinne, szczególnie komunie, chrzciny, wesela.

Catering na chrzciny na Pradze Południe

Zapewniamy menu odpowiednie na wesela, chrzciny inne imprezy okolicznościowe na Pradze Południe. Przygotowujemy potrawy zgodnie z życzeniem klient oraz dowozimy je we skazane miejsce. W naszym menu znajdziecie Państwo zarówno zimne przystawki (np. np. roladki z szynki z sosem chrzanowym_, jak i dania gorące. Przygotowujemy zupy (m.in. krem z brokułu z grzankami czosnkowymi lub zupę pieczarkowa z kuleczkami mięsnymi) i drugie dania (np. kaczkę pieczoną w sosie pomarańczowym, czy polędwiczki rolowane boczkiem w sosie grzybowym). Ponad to w naszej ofercie znajdziecie Państwo napoje i desery, w tym oryginalne torty.

Catering Praga Południe – oferta

Naszą dewizą jest całkowite otwarcie się na klienta. Nawiązując współpracę z klientami rozmawiamy
i próbujemy wspólnie wybrać menu, najodpowiedniejsze dla jego potrzeb i wymagań. Wsłuchujemy się w jego oczekiwania i staramy się jak najlepiej im sprostać. Przygotowując potrawy uwzględniamy zarówno Państwa osobiste preferencje smakowe, jak i wymogi dietetyczne. Nie boimy się wyzwań, a nasi doświadczeni kucharze są w stanie wykonać dania dostosowane do Państwa wymagań. Przygotowujemy dania kuchni wegetariańskiej, bierzemy również pod uwagę wszelkie alergie pokarmowe.

Ceny cateringu na Pradze Południe

Firma cateringowa Gold to gwarancja najlepiej wykonanego zamówienia w rozsądnej cenie dostosowanej do stopnia zaawansowania zlecenia. Zgodnie z preferencjami naszych klientów posiadamy elastyczny cennik, który uzależniony jest od rodzaju złożonego zamówienia. Oferujemy szeroki wachlarz potraw, spośród którego każdy znajdzie potrawy odpowiednie dla swoich gości.

Wybór firmy cateringowej Gold to gwarancja najlepiej wykonanego zamówienia i terminowej dostawy na czas i we wskazane miejsce.