Praga Południe to dzielnica Warszawy położona po prawej stronie Wisły. Jedna z dzielnic zamieszkiwana  głównie przez  rodowitych warszawiaków. To okolica spokojna, z licznymi terenami zieleni, w konsekwencji jest idealnym miejscem do organizacji zarówno plenerowym przyjęć, jak i ważnych rodzinnych uroczystości. Przygotowanie tak ogromnego przedsięwzięcia może nastręczać wielu kłopotów, warto wówczas zaoszczędzić czas i wybrać usługi firmy cateringowej, która bierze na siebie obowiązek  przygotowania imprezy od strony menu.

Firma cateringowa Gold oferuje szeroki wybór potraw na uroczystości rodzinne, szczególnie komunie, chrzciny, wesela.

Catering na chrzciny  na Pradze Południe

Praga Południe to idealne miejsce na organizację rodzinnych przyjęć, szczególnie chrzcin. Gold Catering zapewnia menu odpowiednie na wesele oraz dowozi przygotowane potrawy we skazane miejsce. Oferujemy przystawki gorące, takie jak np.: krem z brokułu z grzankami czosnkowymi lub zupę pieczarkowa  z kuleczkami mięsnymi oraz dania gorące, np.: kaczkę pieczoną w sosie pomarańczowym, polędwiczki rolowane boczkiem w sosie grzybowym. Menu na chrzciny obejmuje również przystawki zimne (np. roladki z szynki z sosem chrzanowym), napoje i desery. Proponujemy również wypiek oryginalnego tortu, który dopełni każde rodzinne przyjęcie.

Catering Praga Południe – oferta

Na rynku funkcjonuje wiele firm cateringowych, ale to właśnie my całkowicie otwieramy się na Klienta, rozmawiamy i próbujemy wspólnie wybrać najodpowiedniejsze menu. Wsłuchujemy się w oczekiwania Klientów i staramy się jak najlepiej zrealizować Państwa założenia. Uwzględniamy osobiste preferencje smakowe, dietetyczne (dania kuchni wegetariańskiej nie są nam obce), bierzemy pod uwagę wszelkie alergie pokarmowe i ustalamy zdrowe i odpowiednie menu.

Ceny cateringu na Pradze Południe

Firma cateringowa Gold to gwarancja najlepiej wykonanego zmówienia w rozsądnej cenie dostosowanej do stopnia zaawansowania zlecenia. Zgodnie z preferencjami naszych klientów posiadamy elastyczny cennik, który uzależniony jest od rodzaju złożonego zamówienia. Oferujemy szeroki wachlarz potraw, spośród którego każdy znajdzie potrawy odpowiednie dla swoich gości.

Wybór firmy cateringowej Gold to gwarancja najlepiej wykonanego zamówienia i terminowej dostawy na czas i we wskazane miejsce.