Praga Północ to dzielnica Warszawy położona po prawej stronie Wisły. Jedna z dzielnic, obok Pragi Południe, zamieszkiwana  głównie przez  rodowitych warszawiaków. To okolica spokojna, z licznymi terenami zieleni, w konsekwencji jest idealnym miejscem do organizacji zarówno plenerowym przyjęć, jak i ważnych rodzinnych uroczystości. Przygotowanie tak ogromnego przyjęcia może nastręczać wielu kłopotów, warto wówczas zaoszczędzić czas i wybrać usługi firmy cateringowej, która bierze na siebie obowiązek  przygotowania przedsięwzięcia od strony menu.

Firma cateringowa Gold oferuje szeroki wybór potraw na uroczystości rodzinne, szczególnie komunie, chrzciny, wesela.

Catering na komunię  na Pradze Północ

Praga Północ to idealne miejsce na organizację rodzinnych przyjęć, szczególnie komunii. Gold Catering zapewnia menu odpowiednie na wesele oraz dowozi przygotowane potrawy we skazane miejsce. Oferujemy przystawki gorące, takie jak np.: krem z brokułu z grzankami czosnkowymi lub zupę pieczarkową  z kuleczkami mięsnymi oraz dania gorące, np.: łososia w sosie cytrynowym, polędwiczki rolowane boczkiem w sosie grzybowym. Menu na komunię obejmuje również przystawki zimne (np. roladki z szynki z sosem chrzanowym, grillowane warzywa z dipami), napoje i desery. Proponujemy również wypiek oryginalnego tortu, który dopełni każde rodzinne przyjęcie.

Catering Praga Północ – oferta

Na rynku funkcjonuje wiele firm cateringowych, ale to właśnie my całkowicie otwieramy się na Klienta, rozmawiamy i próbujemy wspólnie wybrać najodpowiedniejsze menu. Wsłuchujemy się w oczekiwania Klientów i staramy się jak najlepiej zrealizować Państwa założenia. Uwzględniamy osobiste preferencje smakowe, dietetyczne (dania kuchni wegetariańskiej nie są nam obce), bierzemy pod uwagę wszelkie alergie pokarmowe i ustalamy zdrowe i odpowiednie menu.

Ceny cateringu na Pradze Północ

Firma cateringowa Gold opiera się na współpracy z klientem, dlatego nasz cennik jest bardzo elastyczny i dostosowany pod kątem każdego indywidualnego zamówienia. Powierzone nam zadania realizujemy z najwyższą starannością o dobór uzupełniających się wzajemnie potraw i najlepszych składników pochodzenia naturalnego. Nasz atut to doświadczona kadra, realizujące zlecenia dla klientów detalicznych, jak i dostarczająca catering na wielkie uroczystości.

Wybór firmy cateringowej Gold to gwarancja dobrze zrealizowanego zamówienia i szybkiej dostawy na czas.