Catering Praga Północ

Sąsiadująca z Pragą Południe, dzielnica Praga Północ to dzielnica Warszawy z licznymi terenami zieleni. Ta prawobrzeżna część Warszawy jest idealnym miejscem do organizacji imprez okolicznościowych, zarówno tych przyjęć plenerowych, jak i ważnych rodzinnych uroczystości w licznych lokalach. Przygotowanie przyjęć, szczególnie dla dużej liczby gości jest niezwykle czasochłonne i często nie pozwala w pełni cieszyć się samym przyjęciem. By uniknąć trudności z organizacją imprezy, warto zaoszczędzić swój czas i skorzystać z usług firmy cateringowej. Gold Catering to działająca na terenie Pragi Północ firma, oferująca szeroki wachlarz potraw na uroczystości rodzinne, takie jak komunie, chrzciny, wesela oraz innego typu imprezy okolicznościowe.

Catering na komunię na Pradze Północ

W ramach swojej działalności Gold Catering przygotowuje potrawy odpowiednie do okazji oraz indywidualnych preferencji klienta oraz dostarcza przygotowane jedzenie we skazane miejsce. W naszym menu znajdziecie Państwo wiele smacznych i zdrowych potraw. Przygotowujemy między innymi zupy, takie jak krem z brokułu z grzankami czosnkowymi lub zupę pieczarkową z kuleczkami mięsnymi oraz dania główne, np.: łososia w sosie cytrynowym, czy polędwiczki rolowane boczkiem w sosie grzybowym. Oprócz dań gorących jesteśmy w stanie dostarczyć również pyszne przystawki zimne (np. roladki z szynki z sosem chrzanowym, grillowane warzywa z dipami), napoje i desery. Naszą specjalnością są okolicznościowe torty.

Catering Praga Północ – oferta

Tym co wyróżnia nas spośród innych firm cateringowych, jest nasze całkowite otwarcie na klienta. Na każdym etapie współpracy utrzymujemy stały kontakt z klientem, próbując wspólnie stworzyć najbardziej odpowiednie do jego potrzeb menu. Poznajemy oczekiwania naszych klientów i dostosowując jedzenie do ich indywidualnych preferencji i wymogów związanych z alergiami żywieniowymi i dietą ustalamy wspólnie szczegółowe menu.

Ceny cateringu na Pradze Północ

Firma cateringowa Gold opiera się na współpracy z klientem, dlatego nasz cennik jest bardzo elastyczny i dostosowany pod kątem każdego indywidualnego zamówienia. Powierzone nam zadania realizujemy z najwyższą starannością o dobór uzupełniających się wzajemnie potraw i najlepszych składników pochodzenia naturalnego. Nasz atut to doświadczona kadra, realizujące zlecenia dla klientów detalicznych, jak i dostarczająca catering na wielkie uroczystości.

Wybór firmy cateringowej Gold to gwarancja dobrze zrealizowanego zamówienia i szybkiej dostawy na czas.