Catering Płock

Płock to malownicze miasto powiatowe położone nad Wisłą w województwie mazowieckim. To idealne miejsce zamieszkania dla ludzi, którzy pragną uciec od zgiełku i hałasu wielkiej aglomeracji i w spokoju delektować się tempem życia w miasteczku. Mieszkańcy miasta chętnie korzystają z ofert firm cateringowych na każdą okazję, bo znacznie ułatwia to organizacje wszelkich przyjęć, bali i rodzinnych uroczystości.

Firma cateringowa Gold oferuje szeroki wybór potraw na różne przyjęcia, m.in.: jubileusze, urodziny, bankiety, ale też większe uroczystości, takie jak: komunie, chrzciny, studniówki i bale gimnazjalne.

Gold Catering oferuje usługi cateringowe na wszystkie rodzaje przyjęć i na dowolną liczbę gości.

Dlaczego Gold Catering?

Wszystkim poszukującym dobrej firmy cateringowej w Płocku, polecamy serdecznie współpracę z Gold Catering. Tym co wyróżnia nas od innych firm cateringowych działających na rynku, jest otwarcie na potrzeby klienta. Wsłuchujemy się w oczekiwania naszych klientów i staramy się jak najlepiej spełnić ich oczekiwania. Tworząc menu staramy się uwzględnić wszystkie indywidualne potrzeby i wymagania – osobiste preferencje smakowe i dietetyczne. Przy układaniu menu bierzemy pod uwagę wszelkie alergie pokarmowe oraz ustalamy odpowiednią ilość jedzenia do liczby uczestników przyjęcia. Serwujemy potrawy tradycyjne i nowoczesne, przygotowujemy zarówno na dania główne, takie jak rosół, kotlety, ziemniaki, jak i desery (ciasta, babeczki). Prowadzimy również wypiek oryginalnych tortów, które z pewnością urozmaicą każde spotkanie okolicznościowe.

Ceny cateringu Płock

Firma cateringowa Gold to doskonałe rozwiązanie dla osób liczących na profesjonalną obsługę i najlepsze potrawy cateringowe w zamian za przystępną cenę. Dostosowanie naszego cennika pod kątem klientów to jedna z największych zalet naszej firmy, która cieszy się ogromnym uznaniem w branży cateringowej. Zapewniamy jakość swoich usług na najwyższym poziomie i pomoc w wyselekcjonowaniu potraw z menu. Z Gold Catering przyjęcie nabierze prestiżu i wyjątkowego “smaku”. Swoją ofertę kierujemy do mieszkańców Płocka i okolic.