Płock to malownicze miasto powiatowe położone nad Wisłą w województwie mazowieckim. To idealne miejsce zamieszkania dla ludzi, którzy  pragną uciec od zgiełku i hałasu wielkiej aglomeracji i w spokoju delektować się tempem życia w miasteczku. Mieszkańcy miasta chętnie korzystają z ofert firm cateringowych na każdą okazję, bo znacznie ułatwia to organizacje wszelkich przyjęć, bali i rodzinnych uroczystości.

Firma cateringowa Gold oferuje szeroki wybór potraw na różne przyjęcia, m.in.: jubileusze, urodziny, bankiety, ale też większe uroczystości, takie jak: komunie, chrzciny, studniówki i bale gimnazjalne.

Gold Catering oferuje usługi cateringowe na wszystkie rodzaje przyjęć i na dowolną liczbę gości.

Dlaczego Gold Catering?

Na rynku funkcjonuje wiele firm cateringowych, ale to właśnie my całkowicie otwieramy się na Klienta, rozmawiamy i próbujemy wspólnie wybrać najodpowiedniejsze menu. Wsłuchujemy się w oczekiwania Klientów i staramy się jak najlepiej zrealizować Państwa założenia. Uwzględniamy osobiste preferencje smakowe, dietetyczne, bierzemy pod uwagę wszelkie alergie pokarmowe. Ustalamy odpowiednią ilość jedzenia w zależności od liczby uczestników przyjęcia. Oferujemy potrawy tradycyjne i nowoczesne zarówno na dania główne, np. rosół, kotlety, ziemniaki; jak i na desery, np.: ciasta, babeczki.  Proponujemy również wypiek oryginalnych tortów, które dopełnią każde wyjątkowe wydarzenie.

Ceny cateringu Płock

Firma cateringowa Gold to doskonałe rozwiązanie dla osób liczących na profesjonalną obsługę i najlepsze potrawy cateringowe w zamian za przystępną cenę. Dostosowanie naszego cennika pod kątem klientów to jedna z największych zalet naszej firmy, która cieszy się ogromnym uznaniem w branży cateringowej. Zapewniamy jakość swoich usług na najwyższym poziomie i pomoc w wyselekcjonowaniu potraw z menu. Z  Gold Catering przyjęcie nabierze prestiżu i wyjątkowego “smaku”. Swoją ofertę kierujemy do mieszkańców Płocka i okolic.