Piaseczno to malownicze miasto powiatowe położone tuż obok warszawskiej dzielnicy Ursynów. Wybierają to miejsce do zamieszkania wszyscy, którzy  po pracy pragną uciec od zgiełku i hałasu wielkiej aglomeracji. Mieszkańcy miasta chętnie korzystają z ofert firm cateringowych na każdą okazję, bo znacznie ułatwia to organizacje wszelkich przyjęć, bali i rodzinnych uroczystości.

Firma cateringowa Gold oferuje szeroki wybór potraw na różne przyjęcia, m.in.: jubileusze, urodziny, bankiety, ale też większe imprezy, takie jak: komunie, chrzciny, studniówki i bale gimnazjalne.

Gold Catering oferuje usługi cateringowe na wszystkie rodzaje przyjęć i na dowolną ilość gości.

Dlaczego Gold?

Na rynku funkcjonuje wiele firm cateringowych, ale to właśnie my całkowicie otwieramy się na Klienta, rozmawiamy i próbujemy wspólnie wybrać najodpowiedniejsze menu. Wsłuchujemy się w oczekiwania Klientów i staramy się jak najlepiej zrealizować Państwa założenia. Uwzględniamy osobiste preferencje smakowe, dietetyczne, bierzemy pod uwagę wszelkie alergie pokarmowe. Ustalamy odpowiednią ilość jedzenia w zależności od liczby uczestników przyjęcia. Oferujemy potrawy tradycyjne i nowoczesne zarówno na dania główne, np. rosół, kotlety, ziemniaki; jak i na desery, np.: ciasta, babeczki.  Proponujemy również wypiek oryginalnych tortów, które dopełnią każde wyjątkowe wydarzenie.

Ceny cateringu Piaseczno

Firma cateringowa Gold znana jest na rynku jako dostawca zawsze świeżych i smacznych potraw, przygotowanych z najwyższą starannością. Dokładamy wszelkich starań, aby korzystający z naszych usług klienci otrzymali obsługę i zamówienie na najwyższym poziomie. Nasze ceny są bardzo konkurencyjne, dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta. Oferta skierowana jest głównie do mieszkańców Piaseczna i okolic.

Wybór firmy cateringowej Gold to gwarancja dobrze zrealizowanego zamówienia i szybkiej dostawy na czas.