Catering Piaseczno

Piaseczno to malownicze miasto powiatowe położone tuż obok warszawskiej dzielnicy Ursynów. Wybierają to miejsce do zamieszkania wszyscy, którzy po pracy pragną uciec od zgiełku i hałasu wielkiej aglomeracji. Mieszkańcy miasta chętnie korzystają z ofert firm cateringowych na każdą okazję, bo znacznie ułatwia to organizacje wszelkich przyjęć, bali i rodzinnych uroczystości.

Firma cateringowa Gold oferuje szeroki wybór potraw na różne przyjęcia, m.in.: jubileusze, urodziny, bankiety, ale też większe imprezy, takie jak: komunie, chrzciny, studniówki i bale gimnazjalne.

Gold Catering oferuje usługi cateringowe na wszystkie rodzaje przyjęć i na dowolną ilość gości.

Dlaczego Gold?

Gold Catering wyróżnia się wśród innych firm cateringowych funkcjonujących na Warszawskim rynku, całkowitą otwartością na potrzeby swoich klientów. Przed stworzeniem indywidualnego menu rozmawiamy i próbujemy wspólnie ułożyć najbardziej odpowiedni jadłospis do osobistych preferencji klientów oraz rodzaju eventu. Przygotowując potrawy bierzemy pod o wszelkie alergie pokarmowe, pomijając potrawy zawierające produkty mogące powodować uczulenie. Dopasowujemy również odpowiednią ilość jedzenia, do liczby gości. Oferujemy potrawy tradycyjne i nowoczesne, w tym dnia kuchni wegetariańskiej. W naszym menu znajdziecie Państwo zarówno zupy i dania główne (np. rosół, kotlety, ziemniaki), jak desery – ciasta, babeczki, czy torty.

Ceny cateringu Piaseczno

Firma cateringowa Gold znana jest na rynku jako dostawca zawsze świeżych i smacznych potraw, przygotowanych z najwyższą starannością. Dokładamy wszelkich starań, aby korzystający z naszych usług klienci otrzymali obsługę i zamówienie na najwyższym poziomie. Nasze ceny są bardzo konkurencyjne, dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta. Oferta skierowana jest głównie do mieszkańców Piaseczna i okolic.

Wybór firmy cateringowej Gold to gwarancja dobrze zrealizowanego zamówienia i szybkiej dostawy na czas.