Catering Otwock

Otwock to malownicze miasto położone w powiecie otwockim, wchodzi ono w skład aglomeracji warszawskiej, a od centrum stolicy oddalony jest zaledwie o około 23 km. W związku z tym to idealne miejsce zamieszkania dla ludzi, którzy po pracy pragną uciec od zgiełku i hałasu wielkiego miasta, a jednocześnie nie chcą tracić kontaktu z Warszawą i mieć dobry dojazd. Mieszkańcy miasta chętnie korzystają z ofert firm cateringowych na każdą okazję, bo znacznie ułatwia to organizacje wszelkich przyjęć, bali i rodzinnych uroczystości.

Firma cateringowa Gold oferuje szeroki wybór potraw na różne przyjęcia, m.in.: jubileusze, urodziny, bankiety, ale też większe imprezy, takie jak: komunie, chrzciny, studniówki i bale gimnazjalne.

Catering w plenerze w Otwocku

W okresie letnim, gdy za oknem jest piękna pogoda, bardzo popularne są imprezy plenerowe. Biesiadowanie na świeżym powietrzu ma swój niepowtarzalny klimat. Zapach grilla przywołuje zazwyczaj bardzo dobre wspomnienia, kojarzy się z latem i czasem beztroski i odpoczynku. Jednak należy znaleźć odpowiednie miejsce na tego typu przyjęcie, warto zadbać o to, aby było to miejsce spokojne i zielone. Idealnie do tego nadają się przedmieścia Warszawy, np. Otwock. Chcąc uniknąć problemów organizacyjnych, często wybiera się usługi firmy cateringowej, która bierze na siebie obowiązek przygotowania przedsięwzięcia od strony menu. Firma cateringowa Gold oferuje na grilla potrawy zarówno tradycyjne, np. wiejska kiełbasa, kaszanka z cebulą; jak i nowoczesne, np.: łosoś z grilla. Do dań głównych idealnym dopełnieniem będą lekkie sałatki, np. sałatka grecka z serem feta, sałatka caprese z winegret. A jako zwieńczenie oferujemy również z szereg deserów do wyboru, takich jak: sernik, szarlotka, rolady, ciasto z galaretką.

Catering na studniówkę w Otwocku

Studniówka to pierwsza poważna impreza w życiu młodego człowieka u progu dorosłości. Samo przygotowanie balu maturalnego może nastręczać wielu problemów, w tę wyjątkową noc warto zadbać o to, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Pomocna może być w tym firma cateringowa, która zajmie się organizacją imprezy od strony menu. Firma Gold Catering na dania główne na studniówkę oferuje np.: łososia w sosie cytrynowym ze szparagami i ryżem jaśminowym, polędwiczki zawijane wędzonym boczkiem z ziemniakami i warzywami gotowanymi z migdałami. Idealnym zwieńczeniem będzie pyszny deser np.: tiramisu w pucharkach oraz panna cotta z galaretką.

Catering w Otwock – oferta

Świadcząc kompleksowe usługi cateringowe pragniemy by stały one na najwyższym poziomie, dlatego staramy się całkowicie spełniać oczekiwania naszych klientów względem oferowanego menu. Nasza współpraca polega na całkowitym otwarciu się na potrzeby Klienta. Rozmawiamy i próbujemy wspólnie wybrać najbardziej odpowiednie menu. Wsłuchujemy się w oczekiwania naszych klientów i dopasowując propozycję jadłospisu do osobistych preferencji smakowe i wymagań ich diety. W naszej ofercie znajdziecie Państwo potrawy dla Wszystkich. Nie jest nam obce kuchnia wegetariańska, jesteśmy w stanie przygotować dania odpowiednie dla osób z alergiami pokarmowymi. Podejmując współpracę z Gold Catering możecie być Państwo pełni, że dostaniecie, smaczne, zdrowe i elegancko udekorowane dania, dobrane do charakteru imprezy.

Ceny cateringu w Otwocku

Firma cateringowa Gold oferuje najatrakcyjniejsze ceny potraw, które są ustalane indywidualnie, w zależności od ilości dań i ich rodzaju. Klient, komponując menu, ma realny wpływ na ostateczną cenę całej oferty. Zamówienia są realizowane błyskawicznie, dania są świeże i wykonane z najlepszych produktów. Dbamy o najlepszą kompozycję naszych potraw i dobranie ich smaku do preferencji zaproszonych gości.

Wybór firmy cateringowej Gold to gwarancja dobrze zrealizowanego zamówienia i szybkiej dostawy na czas.