Ochota to dzielnica Warszawy położona po lewej stronie Wisły, dawniej wchodziła w obszar gminy centrum. Osadzona blisko centrum, jest płucami biznesowej Warszawy. Zamieszkują ją głównie zabiega ludzie biznesu. Tempo życia  często nie pozwala na codziennie przygotowywanie zdrowych i sycących posiłków.  Warto wówczas skorzystać z oferty cateringu na obiady domowe, dzięki temu zyskuje się pewność, że codziennie na stole zagości pożywny obiad.

Firma cateringowa Gold oferuje szeroki wybór potraw nie tylko na uroczystości rodzinne, lecz także na codzienne obiady.

Catering obiady domowe Ochota

Ochota to prężnie rozwijająca się dzielnica biznesowa, zamieszkują ją ludzie zabiegani i zapracowani. Warto również pamiętać, że podczas intensywnej pracy nie powinno się zapominać o odpowiednim odżywianiu. Pomocna może być w tym oferta cateringu na obiady domowe. Mogą być one dowożone zarówno do biura, jak i do domu lub innego, wybranego przez Klienta miejsca. Oferujemy na dania główne potrawy zarówno tradycyjne, np. barszcz czerwony z uszkami, piersi z kaczki z pomarańczą; jak i nowoczesne, np.: kremową zupę z wędzonym łososiem, polędwiczki rolowane bekonem z sosem śliwkowym. Proponujemy również szereg dodatków do wyboru, takich jak np.: ziemniaki z wody z koperkiem, ryż dziki, kluski śląskie lub mix sałat.

Catering na Ochocie – oferta

Na rynku funkcjonuje wiele firm cateringowych, ale to właśnie my całkowicie otwieramy się na Klienta, rozmawiamy i próbujemy wspólnie wybrać najodpowiedniejsze menu. Wsłuchujemy się w oczekiwania Klientów i staramy się jak najlepiej zrealizować Państwa założenia. Uwzględniamy osobiste preferencje smakowe, dietetyczne (dania kuchni wegetariańskiej nie są nam obce), bierzemy pod uwagę wszelkie alergie pokarmowe i ustalamy zdrowe i odpowiednie menu. Zapewniamy eleganckie podanie potraw.

Ceny cateringu na Ochocie

Firma cateringowa Gold traktuje każdego klienta indywidualnie i dlatego na tej podstawie jesteśmy w stanie stworzyć elastyczny cennik, dostosowany do Państwa preferencji. Zapewniamy najlepszą jakość wykonanych przez nas usług cateringowych oraz terminową realizację powierzonych zleceń. Przygotowane przez nas potrawy zawsze są świeże i smaczne, dzięki czemu zyskujemy zadowolenie klientów i chęć dalszego rozwoju.
Wybór firmy cateringowej Gold to gwarancja dobrze zrealizowanego zamówienia i szybkiej dostawy na czas.