Domowy, pożywny obiad to podstawa zdrowej diety.  Jednak z dzisiejszym tempem życia  często nie wystarcza czasu i siły, aby codziennie przygotowywać zdrowe i sycące obiadki.  Warto wówczas skorzystać z oferty cateringu na obiady domowe, dzięki temu zyskuje się pewność, że codziennie na stole zagości pożywny posiłek.

Firma cateringowa Gold oferuje szeroki wybór potraw obiadowych, dodatkowo menu jest  co tydzień aktualizowane, aby każdy mógł znaleźć  swoje ulubione smaki.

Catering obiady domowe Mokotów

Mokotów to głównie dzielnica biznesowa. Warto również pamiętać, że podczas intensywnej pracy nie powinno się zapominać o odpowiednim odżywianiu. Pomocna może być w tym oferta cateringu na obiady domowe. Mogą być one dowożone zarówno do biura, jak i do domu lub innego, wybranego przez Klienta miejsca.

Dlaczego Gold Catering?

Na rynku funkcjonuje wiele firm cateringowych, ale to właśnie my całkowicie otwieramy się na Klienta, rozmawiamy i próbujemy wspólnie wybrać najodpowiedniejsze menu. Wsłuchujemy się w oczekiwania Klientów i staramy się jak najlepiej zrealizować Państwa założenia. Uwzględniamy osobiste preferencje smakowe, dietetyczne (dania kuchni wegetariańskiej nie są nam obce), bierzemy pod uwagę wszelkie alergie pokarmowe. Oferujemy na dania główne potrawy zarówno tradycyjne, np. rosół domowy z kluseczkami, żeberka w miodzie; jak i nowoczesne, np.: kremowa zupa z wędzonym łososiem, polędwiczki rolowane bekonem z sosem śliwkowym. Oferujemy równie z szereg dodatków do wyboru, takich jak: ziemniaki z wody z koperkiem, ryż dziki.

Ceny cateringu na obiady domowe

Firma cateringowa Gold zawiera w swojej ofercie codzienne dowozy najlepiej skomponowanych i pełnowartościowych domowych obiadów. Ceny zamówień dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Oferujemy możliwość wyboru obiadów z szerokiego menu.

Wybierając nasze usługi zyskujesz pewność świeżości i najlepszego smaku potraw.

Wybór firmy cateringowej Gold to gwarancja dobrze zrealizowanego zamówienia i szybkiej dostawy na czas.