Wielkanoc to rodzinny czas wspólnego świętowania. Jednak przygotowanie takiego stołu może przysporzyć wielu kłopotów, nawet doświadczonej pani domu. Warto więc skorzystać z oferty cateringu wielkanocnego do domu. Wówczas uniknie się niepotrzebnego stresu i zaoszczędzi czas.

Firma cateringowa Gold Catering oferuje szeroki wybór dań na Wielkanoc. Od potraw idealnych na wspólne wielkanocne śniadanie, po świąteczne desery. Suto zastawiony potrawami stół na pewno uświetni każde święto.

Gold Catering oferuje usługi cateringowe na różne przyjęcia i uroczystości rodzinne, ale oferty dań świątecznych na Wielkanoc i na Boże Narodzenie zdecydowanie cieszą się największym powodzeniem.

Dlaczego Gold Catering?

Na rynku funkcjonuje wiele firm cateringowych oferujących dania na Wielkanoc, ale to właśnie my całkowicie otwieramy się na Klienta, wysłuchujemy i próbujemy wspólnie wybrać najodpowiedniejsze menu. Oferujemy świąteczne potrawy tradycyjne i nowoczesne zarówno na wielkanocne śniadania, np. barszcz biały; jak i na kolejne dni biesiadowania, np.: kotlety, bigos, rosół.  Proponujemy również wyśmienite  desery, zarówno tradycyjne babki i mazurki, jak i nowoczesne ciasta z kremami.

Ceny cateringu na Wielkanoc

Firma cateringowa Gold oferuje najlepsze ceny potraw odzwierciedlające pracę, która została włożona w ich przygotowanie. Koszt potraw uzależniony jest od wielkości zamówienie oraz indywidualnych ustaleń pod kątem Państwa zamówienia. Realizując usługi cateringowe dla Państwa staramy się działać szybko, profesjonalnie oraz z dbałością o najmniejsze detale. Nasza oferta skierowana jest dla wszystkich, którzy chcą zapewnić swoim gościom wartościowy posiłek na najwyższym poziomie, a brakuje im czasu na samodzielne przygotowanie dań. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich ceniących swój czas oraz oczekujących obsługi na najwyższym poziomie.