Wernisaż to zazwyczaj bardzo eleganckie przedsięwzięcie gromadzące ludzi kultury i nauki. Podczas uroczystego otwarcia wystawy warto również zadbać o odpowiednie przyjęcie gości i przygotowanie poczęstunku. Wówczas można zaufać profesjonalistom i zamówić odpowiedni catering na wernisaż, tak aby przekąski były odpowiednio dobrane i przygotowane z uwzględnieniem eleganckich strojów gości i specyficznego charakteru imprezy ze szwedzkim stołem.

Firma cateringowa Gold oferuje szeroki wybór potraw na wernisaż, zarówno przekąski, jak i napoje.

Catering na wernisaż Śródmieście

Śródmieście to serce kulturalnej Warszawy, tu odbywa się większość eleganckich wystaw i wernisaży. Pomocna w organizowaniu tego typu imprez może być oferta cateringu na wernisaż. Produkty dowożone są do każdego, wyznaczonego przez Klienta miejsca, również innych dzielnic Warszawy, a także miast z okolic stolicy.

Catering na wernisaż  – oferta

Na rynku funkcjonuje wiele firm cateringowych, ale to właśnie my całkowicie otwieramy się na Klienta, rozmawiamy i próbujemy wspólnie wybrać najodpowiedniejsze menu. Wsłuchujemy się w oczekiwania Klientów i staramy się jak najlepiej zrealizować Państwa założenia. Uwzględniamy osobiste preferencje smakowe, dietetyczne (dania kuchni wegetariańskiej nie są nam obce), bierzemy pod uwagę wszelkie alergie pokarmowe. Oferujemy przystawki zarówno wegetariańskie, np. szaszłyki wegetariańskie; jak i tradycyjne, np.: paluszki z ciasta francuskiego zawijane dojrzewającą szynką. Idealnym dopełnieniem dań będą napoje, np. kawa Lavazza z ekspresu ciśnieniowego; wino białe i czerwone Casilero Del Diablo.

Ceny cateringu na wernisaż

Firma cateringowa Gold oferuje konkurencyjne ceny potraw, które są ustalane indywidualnie, w zależności od ilości dań i ich rodzaju. Każdy klient traktowany jest u nas personalnie, dzięki czemu cieszymy się dużym zaufaniem wśród stałych zleceniodawców. Nasza firma zadba o przygotowanie wykwintnych dań w przystępnych cenach, które z pewnością dobrze wpiszą się w charakter organizowanej imprezy.

Firma cateringowa Gold dostarczy Państwu zawsze świeże potrawy szybko i we wskazane miejsce.