Catering na urodziny

Urodziny jednego z członków rodziny to doskonała okazja do wspólnego świętowania. A szczególnie, gdy solenizantem jest dziecko. Można ten czas spędzić przy suto zastawionym stole. Jednak przygotowanie takiego biesiadnego stołu może przysporzyć wielu kłopotów, nawet doświadczonej pani domu. Warto więc skorzystać z oferty cateringu na urodziny do domu. Wówczas uniknie się niepotrzebnego stresu i zaoszczędzi czas.

Firma cateringowa  Gold oferuje szeroki wybór potrwa na przyjęcia urodzinowe. Od głównych dań, po wyśmienite desery. Zastawiony potrawami stół na pewno uświetni każde przyjęcie.

Gold Catering oferuje usługi cateringowe na różne przyjęcia i uroczystości rodzinne, ale oferty dań na urodziny zdecydowanie cieszą się największym powodzeniem.

Dlaczego Gold Catering?

Na rynku funkcjonuje wiele firm cateringowych oferujących dania na urodziny, ale to właśnie my całkowicie otwieramy się na Klienta, wysłuchujemy i próbujemy wspólnie wybrać najodpowiedniejsze menu. Uwzględniamy osobiste preferencje smakowe, bierzemy pod uwagę wszelkie alergie pokarmowe. Oferujemy potrawy tradycyjne i nowoczesne zarówno na dania główne, np. rosół, kotlety, ziemniaki; jak i na desery, np.: ciasta, babeczki.  Proponujemy również wypiek oryginalnego tortu, który dopełni każde urodzinowe przyjęcie.

Ceny cateringu na urodziny

Firma cateringowa Gold gwarantuje najlepsze ceny oferowanych dań, uzależnione od ilości porcji oraz ich rodzaju. Dzięki naszym potrawom każde przyjęcie urodzinowe będzie niezapomniane i sprawi gościom wiele radości. Wybierając naszą firmę otrzymujecie Państwo zapewnienie o doborze najlepszych składników, szybko działającym i doświadczonym zespole kucharzy, a także wsparcie radą i pomocą w przypadku trudności z wyborem odpowiedniego menu.