Podczas długich zdjęć na planie filmowym często nie ma nawet chwili, aby wyskoczyć na lunch. Warto wówczas zamówić catering na plan filmowy i pożywić się, jednocześnie nie marnując zbyt dużo czasu. Firma cateringowa dowozi dania w podane miejsce i o podanej godzinie.

Firma cateringowa Gold oferuje szeroki wybór potraw na plan filmowy.

Catering na planie firmowym w Warszawie

W Warszawie często odbywają się nagrania czy to do seriali, czy do filmów pełnometrażowych. Należy  wówczas zadbać o  pracowników na palnie i dostarczyć im odpowiednie jedzenie. Pomocna może być w tym oferta cateringu na plan filmowy. Produkty dowożone są do każdego, wyznaczonego przez Klienta miejsca.

Catering w plenerze – oferta

Na rynku funkcjonuje wiele firm cateringowych, ale to właśnie my całkowicie otwieramy się na Klienta, rozmawiamy i próbujemy wspólnie wybrać najodpowiedniejsze menu. Wsłuchujemy się w oczekiwania Klientów i staramy się jak najlepiej zrealizować Państwa założenia. Uwzględniamy osobiste preferencje smakowe, dietetyczne (dania kuchni wegetariańskiej nie są nam obce), bierzemy pod uwagę wszelkie alergie pokarmowe. Oferujemy potrawy zarówno tradycyjne, np. rosół z domowymi kluseczkami, karczek w sosie koperkowym; jak i nowoczesne, np.: farafelle z sosem śmietanowo-grzybowym. Do dań głównych idealnym dopełnieniem będą lekkie sałatki, np. bukiet warzyw gotowanych lub bukiet surówek.

Ceny cateringu na plan filmowy

Firma cateringowa Gold posiada specjalną ofertę dla klientów zamawiających catering na plan filmowy. Dostosowujemy swój cennik w zależności od potrzeb zamawiającego i rodzaju zlecenia. Wybór naszej firmy to zapewnienie najlepszej jakości potraw przygotowanych przez doświadczonych kucharzy. Z naszymi potrawami dzień pełen pracy zostanie umilony pełnowartościowych posiłkiem, dodającym energii.

Firma cateringowa Gold dostarczy zamówienie pod wskazany adres szybko i bezproblemowo.