Catering na lunch

Pora lunchu wszystkim kojarzy się z chwilą wytchnienia podczas ciężkiej pracy, gdy mamy możliwość przez kilka minut zjedzenia w spokoju posiłku, który pozwoli nam zregenerować siły i przystąpić do dalszych wyzwań, przed którymi stajemy każdego dnia. Lunch powinien składać się z lekkiego posiłku, dzięki któremu doładujemy organizm energią i pozwolimy mu na dalszą wzmożoną pracę. Dania lunchowe składają się zazwyczaj z delikatnych zup i przystawek oraz zakąsek, które dzięki różnorodnym smakom są w stanie sprostać wymaganiom smakoszy mających najbardziej wyrafinowane podniebienia.

Catering na lunch firmy Gold

Popularnie nazywany w krajach anglojęzycznych lunch, u nas najczęściej kojarzony jest z tzw. drugim śniadaniem, spożywanym w godzinach 10-13. Lunch szczególnie rozpowszechniony jest wśród pracowników korporacji, spędzających długie godziny w pracy, pięć dni w tygodniu.

Podczas lunchu dostarczanego w formie oferowanego przez nas cateringu pracownicy mają możliwość spożycia pełnowartościowych i świeżych posiłków, które z powodzeniem mogą zastąpić posiłki przynoszone z domu lub pracowniczą stołówkę. Catering lunchowy opracowany przez naszą firmę składa się z różnorodnych posiłków, które z pewnością pozwolą na regenerację i dostarczą energii do dalszej pracy.

Ceny cateringu na lunch

Ceny naszego cateringu dostosowujemy do indywidualnego zamówienia. Dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego staramy się do każdego podchodzić w sposób indywidualny. Ze swojej strony zapewniamy punktualną dostawę we wskazane miejsce, przygotowanie potraw z dbałością o najmniejsze detale, a także spełnianie najbardziej wygórowanych oczekiwań naszych klientów. Swoją działalność prowadzimy na obszarze całej Warszawy, a także w jej okolicach i miastach takich jak: Płock, Wyszków, Otwock, Łomianki, Marki, Wołomin i Piaseczno.