catering na komunię świętą

Catering na komunię

Komunia dziecka to zazwyczaj duże wydarzenia w życiu zarówno dziecka, jak i jego rodziny. To również powód do wspólnego spędzenia czasu w gronie rodzinnym i oczywiście rodzinnego biesiadowania. Przygotowanie tak ogromnego przyjęcia może nastręczać wielu kłopotów, warto wówczas zaoszczędzić czas i wybrać usługi firmy cateringowej, która bierze na siebie obowiązek  przygotowania przedsięwzięcia od strony menu.

Firma cateringowa Gold oferuje szeroki wybór potraw na uroczystości rodzinne, również na komunię.

Catering na komunię  w Warszawie

Gold Catering zapewnia dowóz produktów zarówno do różnych dzielnic Warszawy, jak i okolic stolicy i to szeroko pojętych, bo usługi obejmują również Płock, Siedlce oraz Radom. W zależności od miejsca bankietu.

Catering na komunię  – oferta

Na rynku funkcjonuje wiele firm cateringowych, ale to właśnie my całkowicie otwieramy się na Klienta, rozmawiamy i próbujemy wspólnie wybrać najodpowiedniejsze menu. Wsłuchujemy się w oczekiwania Klientów i staramy się jak najlepiej zrealizować Państwa założenia. Uwzględniamy osobiste preferencje smakowe, dietetyczne (dania kuchni wegetariańskiej nie są nam obce), bierzemy pod uwagę wszelkie alergie pokarmowe. Oferujemy przystawki gorące, takie jak np.: krem z cukinii lub rosół z kluseczkami oraz dania gorące, np.: roladki drobiowe z pomidorami suszonymi w sosie kaparowo-serowym, polędwiczki rolowane boczkiem w sosie grzybowym. Menu na komunię obejmuje również przystawki zimne (np. schab z ziołowym twarożkiem w galarecie), napoje i desery. Proponujemy również wypiek oryginalnego tortu, który dopełni każde rodzinne przyjęcie.

Ceny cateringu na komunię

Firma cateringowa Gold oferuje konkurencyjne ceny potraw, które są ustalane indywidualnie, w zależności od ilości dań i ich gatunku. Klient, komponując menu, ma realny wpływ na ostateczną cenę całej oferty. Zamówienia są  realizowane błyskawicznie, dania są świeże i wykonane z najlepszych produktów.

Wybór firmy cateringowej Gold to gwarancja dobrze zrealizowanego zamówienia i szybkiej dostawy na czas.