Catering na dzień dziecka

Dzień Dziecka to wyjątkowy dzień, szczególnie dla małych dzieci i świeżo upieczonych rodziców. Warto postarać się, aby dziecko dobrze i radośnie spędziło ten wyjątkowy czas. Można na przykład zorganizować dziecku przyjęcie lub kinderbal. Chcą uniknąć problemów organizacyjnych, można wybrać usługi firmy cateringowej, która bierze na siebie obowiązek  przygotowania przedsięwzięcia od strony menu.

Firma cateringowa Gold oferuje szeroki wybór potraw na dzień dziecka.

Catering na dzień dziecka  w Warszawie i okolicach

Gold Catering zapewnia dowóz produktów zarówno do różnych dzielnic Warszawy, jak i okolic stolicy i to szeroko pojętych, bo usługi obejmują również Płock, Siedlce oraz Radom. W zależności od miejsca bankietu.

Catering na Dzień Dziecka  w plenerze

Doskonałym pomysłem na organizację Dnia Dziecka  jest impreza plenerowa. Można wówczas zrobić piknik na świeżym powietrzu, warto zaopatrzyć się w lekkie przekąski i dużą ilość napojów – to wszystko może zagwarantować Gold Catering.

dania cateringowe gold catering

Catering na Dzień Dziecka – oferta

Na rynku funkcjonuje wiele firm cateringowych, ale to właśnie my całkowicie otwieramy się na Klienta, rozmawiamy i próbujemy wspólnie wybrać najlepsze menu. Wsłuchujemy się w oczekiwania Klientów i staramy się jak najlepiej zrealizować Państwa założenia. Uwzględniamy osobiste preferencje smakowe, dietetyczne (dania kuchni wegetariańskiej nie są nam obce), bierzemy pod uwagę wszelkie alergie pokarmowe. Na kinderbale oferujemy szereg różnych przekąsek, np.: roladki z szynki z sosem chrzanowym, deska serów z krakersami i owocami. A po posiłku warto ofiarować dzieciom chwilę słodyczy w postaci lekkich deserów, np.: tiramisu, panna cotta. Oczywiście w ciepłe, letnie dni nie może obyć się bez napojów, np.: soków owocowych, coli, fanty, wody.

Ceny cateringu na Dzień Dziecka

Firma cateringowa Gold oferuje najlepsze na rynku menu dostosowane do potrzeb najmłodszych miłośników smacznych i zdrowych posiłków. Ceny naszych usług dostosowujemy do indywidualnego zamówienia i według potrzeb naszych klientów. Dbamy o jakość naszych usług i dostarczanie zamówień szybko i we wskazane miejsce. Jesteśmy w stanie elastycznie dostosować się do każdego klienta i spełnić oczekiwania podczas organizacji Dnia Dziecka. Wybór firmy cateringowej Gold to gwarancja smacznego i zdrowego posiłku.