catering na chrzciny

Catering na chrzciny

Narodziny dziecka to zazwyczaj duże święto w rodzinie.  Chrzciny natomiast to powód do wspólnego spędzenia czasu w gronie rodzinnym i oczywiście rodzinnego biesiadowania. Przygotowanie tak ogromnego przyjęcia może nastręczać wielu kłopotów, warto wówczas zaoszczędzić czas i wybrać usługi firmy cateringowej, która bierze na siebie obowiązek  przygotowania przedsięwzięcia od strony menu.

Firma cateringowa Gold Catering oferuje szeroki wybór potraw na uroczystości rodzinne, również na chrzciny.

Catering na chrzciny  w Warszawie

Gold Catering zapewnia dowóz produktów zarówno do różnych dzielnic Warszawy, jak i okolic stolicy i to szeroko pojętych, bo usługi obejmują również Płock, Siedlce oraz Radom. W zależności od miejsca bankietu.

Catering na chrzciny  – oferta

Na rynku funkcjonuje wiele firm cateringowych, ale to właśnie my całkowicie otwieramy się na Klienta, rozmawiamy i próbujemy wspólnie wybrać najodpowiedniejsze menu. Wsłuchujemy się w oczekiwania Klientów i staramy się jak najlepiej zrealizować Państwa założenia. Uwzględniamy osobiste preferencje smakowe, dietetyczne (dania kuchni wegetariańskiej nie są nam obce), bierzemy pod uwagę wszelkie alergie pokarmowe. Oferujemy przystawki gorące, takie jak np.: krem z cukinii lub rosół z kluseczkami oraz dania gorące, np.: roladki drobiowe z pomidorami suszonymi w sosie kaparowo-serowym, polędwiczki rolowane boczkiem w sosie grzybowym. Menu na chrzciny obejmuje również przystawki zimne (np. schab z ziołowym twarożkiem w galarecie), napoje i desery. Proponujemy również wypiek oryginalnego tortu, który dopełni każde rodzinne przyjęcie.

Ceny cateringu na chrzciny

Firma cateringowa Gold Catering gwarantuje niskie ceny i dostosowanie realizacji zamówienia do indywidualnych potrzeb klienta. Staramy się, aby nasze dania były świeże, smaczne i przygotowane z najlepszych składników. Oferujemy wybór posiłków z szerokiego menu, mając na uwadze zróżnicowane gusta naszych klientów.

Wybór firmy cateringowej Gold to gwarancja dobrze zrealizowanego zamówienia i szybkiej dostawy na czas.