Boże Narodzenie to szczególny czas rodzinnego biesiadowania. Jednak przygotowanie takiego stołu może przysporzyć wielu kłopotów, nawet doświadczonej pani domu. Warto więc skorzystać z oferty cateringu na Boże Narodzenie

Firma cateringowa  Gold oferuje szeroki wybór dań na Boże Narodzenie. Od wigilijnych, postnych potraw, po świąteczne desery. Suto zastawiony potrawami stół na pewno uświetni każde święto, szczególnie rodzinne Boże Narodzenie.

Gold Catering oferuje usługi cateringowe na różne przyjęcia i uroczystości rodzinne, ale oferty dań świątecznych na Boże Narodzenie i na Wielkanoc zdecydowanie cieszą się największym powodzeniem.

Dlaczego Gold Catering?

Na rynku funkcjonuje wiele firm cateringowych oferujących dania na Boże Narodzenie, ale to właśnie my całkowicie otwieramy się na Klienta, wysłuchujemy i próbujemy wspólnie wybrać najodpowiedniejsze menu. Oferujemy świąteczne potrawy tradycyjne zarówno na wigilię, takie jak: barszcz z uszkami, karp, śledzie; jak i na kolejne dni biesiadowania, mianowicie: kotlety, bigos, rosół.  Proponujemy również wyśmienite  desery, zarówno tradycyjne babki i serniki, jak i nowoczesne ciasta z kremami.

Ceny cateringu na Boże Narodzenie

Firma cateringowa Gold Catering oferuje konkurencyjne ceny potraw, które są ustalane indywidualnie, w zależności od ilości dań i ich gatunku. Zamówienia są  realizowane błyskawicznie, dania są świeże i wykonane z najlepszych produktów. Oferta skierowana jest nie tylko do organizatorów rodzinnych przyjęć, lecz także firmowych świątecznych spotkań i szkolnych wigilii. Odpowiednio skomponowane dania doskonale dopełnią świąteczny czas radości i biesiadowania.

Wybór firmy cateringowej Gold Catering to gwarancja dobrze zrealizowanego zamówienia i szybkiej dostawy.