Catering na bankiet

Bankiet to zazwyczaj bardzo uroczyste spotkanie, najczęściej o charakterze biznesowym dla pracowników, partnerów biznesowych. Charakter imprezy narzuca pewne standardy, organizacja przyjęcia w dużej mierze wpływa na wizerunek firmy. Wszystko powinno być jak najlepszej jakości i dopięte na ostatni guzik. Warto więc odpowiednio przyjąć wymagających gości. Najlepiej zaufać profesjonalistom i zamówić odpowiedni catering na bankiet, tak aby dania dobrze współgrały z charakterem imprezy.

Firma cateringowa Gold oferuje szeroki wybór potraw na bankiety.

Catering w Warszawie i okolicach

Gold Catering zapewnia dowóz produktów zarówno do różnych dzielnic Warszawy, jak i okolic stolicy i to szeroko pojętych, bo usługi obejmują również Płock, Siedlce oraz Radom. W zależności od miejsca bankietu.

Catering na bankiet  – oferta

Na rynku funkcjonuje wiele firm cateringowych, ale to właśnie my całkowicie otwieramy się na Klienta, rozmawiamy i próbujemy wspólnie wybrać najodpowiedniejsze menu. Wsłuchujemy się w oczekiwania Klientów i staramy się jak najlepiej zrealizować Państwa założenia. Uwzględniamy osobiste preferencje smakowe, dietetyczne (dania kuchni wegetariańskiej nie są nam obce), bierzemy pod uwagę wszelkie alergie pokarmowe. Na menu bankietu najczęściej składają się przekąski bufetowe oraz dania podawane do stołu. Na przekąski proponujemy np. pastę z łososia w zielonym ogórku z koprem włoskim,  melona zawijanego szynką parmeńską i świeżą miętą. Natomiast na dania główne na bankiet oferujemy np.: łososia w sosie cytrynowym ze szparagami i ryżem jaśminowym, polędwiczki zawijane wędzonym boczkiem z ziemniakami i warzywami gotowanymi z migdałami. Nie może również zabraknąć napojów,  kawy Lavazza z ekspresu ciśnieniowego, różnych rodzajów herbat oraz  wina białego i czerwonego Casilero Del Diablo. Idealnym zwieńczeniem będzie pyszny deser np.: tiramisu w pucharkach oraz panna cotta z galaretką.

Ceny cateringu na bankiet
Firma cateringowa Gold uświetni swoimi potrawami każdy bankiet. Wyselekcjonowane wcześniej menu z pewnością spotka się z aprobatą zaproszonych uczestników wydarzenia. Jesteśmy w stanie elastycznie dostosować nasze ceny w zależności od wybranego menu. Przygotowane potrawy dostarczymy szybko i we wskazane wcześniej miejsce. W drodze zdobytego doświadczenia możemy podjąć się najróżnorodniejszych zamówień z gwarancją niezawodności.