Bal gimnazjalny to pierwsza poważna impreza w życiu młodego człowieka. Wybranie odpowiedniej i unikatowej kreacji, dodatki  to wszystko nadaje powagi balowi. Na tę całonocna zabawę warto również dobrać odpowiednie menu, aby potrawy były sycące i  łatwe w spożyciu. Chcąc uniknąć problemów organizacyjnych, często wybiera się usługi firmy cateringowej, która bierze na siebie obowiązek  przygotowania przedsięwzięcia od strony menu.

Firma cateringowa Gold oferuje szeroki wybór potraw na bal gimnazjalny.

Catering w plenerze  – oferta

Na rynku funkcjonuje wiele firm cateringowych, ale to właśnie my całkowicie otwieramy się na Klienta, rozmawiamy i próbujemy wspólnie wybrać najodpowiedniejsze menu. Wsłuchujemy się w oczekiwania Klientów i staramy się jak najlepiej zrealizować Państwa założenia. Uwzględniamy osobiste preferencje smakowe, dietetyczne (dania kuchni wegetariańskiej nie są nam obce), bierzemy pod uwagę wszelkie alergie pokarmowe. Oferujemy na bal gimnazjalny potrawy na dania główne, np.: łosoś w sosie cytrynowym ze szparagami i ryżem jaśminowym, polędwiczki zawijane wędzonym boczkiem z ziemniakami i warzywami gotowanymi z migdałami. Idealnym zwieńczeniem będzie pyszny deser np.: tiramisu w pucharkach czy panna cotta z galaretką.

Ceny cateringu na bal gimnazjalny

Firma cateringowa Gold zapewnia szeroki wybór potraw na tak ważne wydarzenie jakim jest bal gimnazjalny. Gwarantujemy wykonanie zlecenia szybko i terminowo oraz dowóz we wskazane wcześniej miejsce. Cennik dostosowujemy do potrzeb klienta, który ma realny wpływ na jego kształtowanie się. Nasze potrawy dodadzą energii do dalszej zabawy oraz będą stanowiły miły przerywnik podczas imprezy. Gold Catering dołoży wszelkich starań, aby sprostać Państwa wymaganiom i zrealizować usługę na najwyższym poziomie.