Catering Mokotów

Mokotów to dzielnica Warszawy położona po lewej stronie Wisły. Osadzona blisko centrum, jest sercem biznesowej Warszawy. Gromadzi głównie zabieganych ludzi sukcesu. Tempo życia często nie pozwala na codziennie przygotowywanie zdrowych i sycących posiłków. Warto wówczas skorzystać z oferty cateringu na obiady domowe, dzięki temu zyskuje się pewność, że codziennie na stole zagości pożywny obiad.

Firma cateringowa Gold oferuje szeroki wybór potraw na nie tylko na uroczystości rodzinne, lecz także na codzienne obiady.

Catering obiady domowe Mokotów

Mokotów to warszawska dzielnica, zdominowana w dużej mierze przez biurowce. Zachęcamy wszystkich pracowników i pracodawców do nawiązania współpracy z firmą Gold Catering. W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo smaczne obiady domowe z dostawą do Waszego miejsca pracy. Oferujemy zarówno dania tradycyjne, takie jak rosół domowy z kluseczkami, czy żeberka w miodzie; jak i nowoczesne – m.in.: kremową zupę z wędzonym łososiem, czy polędwiczki rolowane bekonem z sosem śliwkowym. Proponujemy równie z szereg dodatków do wyboru, takich jak np.: ziemniaki z wody z koperkiem lub dziki ryż.

Catering na Mokotowie – oferta

Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy klienta, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Starannie wsłuchujemy się oczekiwania naszych klientów, a następnie staramy się jak najlepiej zrealizować ich wizję. Wymyślając menu dostosowujemy się do indywidualnych preferencji smakowych i dietetycznych. Przygotowując posiłki bierzemy między innymi pod uwagę alergie pokarmowe. Zamawiając catering z oferty Gold Catering możecie mieć Państwo pewność, że otrzymacie pyszne i zdrowe jedzenie, podane w elegancki sposób.

Ceny cateringu na Mokotowie

Firma cateringowa Gold gwarantuje najniższe ceny posiłków, dostosowane do możliwości każdego z naszych klientów. Pragniemy zachować jakość naszych usług, dzięki doborowi najlepszych na rynku składników i terminowej realizacji zamówień. Jesteśmy w stanie przyjąć zlecenia zarówno od osób indywidualnych, jak i firm organizujących większe wydarzenia. Zawsze przykładamy uwagę do szybkości i terminowości realizowanych przez nas zleceń, dzięki czemu cieszymy się owocną współpracą i zadowoleniem naszych klientów.