Mokotów to dzielnica Warszawy położona po lewej stronie Wisły. Osadzona blisko centrum, jest sercem biznesowej Warszawy. Gromadzi głównie zabieganych ludzi sukcesu. Tempo życia  często nie pozwala na codziennie przygotowywanie zdrowych i sycących posiłków.  Warto wówczas skorzystać z oferty cateringu na obiady domowe, dzięki temu zyskuje się pewność, że codziennie na stole zagości pożywny obiad.

Firma cateringowa Gold oferuje szeroki wybór potraw na nie tylko na uroczystości rodzinne, lecz także na codzienne obiady.

Catering obiady domowe Mokotów

Mokotów to głównie dzielnica biznesowa. Warto również pamiętać, że podczas intensywnej pracy nie powinno się zapominać o odpowiednim odżywianiu. Pomocna może być w tym oferta cateringu na obiady domowe. Mogą być one dowożone zarówno do biura, jak i do domu lub innego, wybranego przez Klienta miejsca. Oferujemy na dania główne potrawy zarówno tradycyjne, np. rosół domowy z kluseczkami, żeberka w miodzie; jak i nowoczesne, np.: kremową zupę z wędzonym łososiem, polędwiczki rolowane bekonem z sosem śliwkowym. Proponujemy równie z szereg dodatków do wyboru, takich jak np.: ziemniaki z wody z koperkiem lub  ryż dziki.

Catering na Mokotowie – oferta

Na rynku funkcjonuje wiele firm cateringowych, ale to właśnie my całkowicie otwieramy się na Klienta, rozmawiamy i próbujemy wspólnie wybrać najodpowiedniejsze menu. Wsłuchujemy się w oczekiwania Klientów i staramy się jak najlepiej zrealizować Państwa założenia. Uwzględniamy osobiste preferencje smakowe, dietetyczne (dania kuchni wegetariańskiej nie są nam obce), bierzemy pod uwagę wszelkie alergie pokarmowe i ustalamy zdrowe i odpowiednie menu. Zapewniamy eleganckie podanie potraw.

Ceny cateringu na Mokotowie

Firma cateringowa Gold gwarantuje najniższe ceny posiłków, dostosowane do możliwości każdego z naszych klientów. Pragniemy zachować jakość naszych usług, dzięki doborowi najlepszych na rynku składników i terminowej realizacji zamówień. Jesteśmy w stanie przyjąć zlecenia zarówno od osób indywidualnych, jak i firm organizujących większe wydarzenia. Zawsze przykładamy uwagę do szybkości i terminowości realizowanych przez nas zleceń, dzięki czemu cieszymy się owocną współpracą i zadowoleniem naszych klientów.