Catering Marki

Marki to malownicze miasto położone w powiecie wołomińskim, tuż obok wschodniej części Warszawy. Chętnie zamieszkują to miejsce wszyscy, którzy po pracy pragną uciec od zgiełku i hałasu wielkiej aglomeracji. Mieszkańcy miasta ochoczo korzystają z ofert firm cateringowych na każdą okazję, bo znacznie ułatwia to organizacje wszelkich przyjęć, bali i rodzinnych uroczystości.

Firma cateringowa Gold Catering oferuje szeroki wybór potraw na różne przyjęcia, m.in.: jubileusze, urodziny, bankiety, ale też większe imprezy, takie jak: komunie, chrzciny, studniówki i bale gimnazjalne.

Catering na komunię w Markach

Jeśli przygotowujecie Państwo przyjęcie komunijne w podwarszawskich Markach, zapraszamy serdecznie do współpracy z firmą Gold Catering. W ramach współpracy zapewnia menu odpowiednie na komunię oraz dostarczamy przygotowane potrawy we skazane przez Państwa miejsce. W naszym menu znajdziecie Państwo między innymi zupy, takie jak np.: krem z cukinii lub rosół z kluseczkami oraz dania główne, takie jak roladki drobiowe z pomidorami suszonymi w sosie kaparowo-serowym, czy polędwiczki rolowane boczkiem w sosie grzybowym. Menu na komunię obejmuje również zimne przystawki (np.: schab z ziołowym twarożkiem w galarecie), napoje i desery. Dodatkowo proponujemy oryginalne torty, wypiekane na indywidualne zamówienie, który będzie idealnym dopełnieniem przyjęcia komunijnego.

Catering na wesele w Markach

Wesele to bardzo ważne wydarzenie w życiu zarówno młodej pary, jak i ich rodziny. Organizacja tego typu imprezy może nastręczać wielu kłopotów. Warto wówczas powierzyć przygotowanie jedzenia firmie cateringowej. Gold zapewnia menu odpowiednie na wesele oraz dowozi przygotowane potrawy we skazane miejsce. Oferujemy przystawki gorące, takie jak np.: krem z cukinii lub zupa pieczarkowa z kuleczkami mięsnymi oraz dania gorące, np.: roladki z karkówki z jabłkiem, polędwiczki rolowane boczkiem w sosie grzybowym. Menu na komunię obejmuje również przystawki zimne (np. roladki z szynki z sosem chrzanowym), napoje i desery. Proponujemy również wypiek oryginalnego tortu, który dopełni każde rodzinne przyjęcie.

Catering w Markach – oferta

Klienci firmy Gold Catering mogą liczyć na indywidualne podejście do każdego z nich. Podczas wspólnych rozmów z klientem ustalamy jego oczekiwania i potrzeby względem menu na przyjęcie. Wsłuchujemy się w oczekiwania naszych klientów i staramy się w pełni je zrealizować. Przygotowując dania na różnego rodzaju eventy dopasowując się do indywidualnych preferencji smakowych i dietetycznych klientów. Nie boimy się wyzwań kulinarnych. Oferujemy między innymi dania kuchni wegetariańskiej oraz jesteśmy w stanie przygotować potrawy pozbawione produktów mogących powodować alergie pokarmowe. Duży nacisk kładziemy również na wygląd naszych dań.

Ceny cateringu w Markach

Firma cateringowa Gold Catering zapewnia swoim klientom najwyższą jakość usług. Dzięki rodzinnemu charakterowi naszej firmy jesteśmy w stanie dostosować nasz cennik do indywidualnego zamówienia. Przygotowane przez nas posiłki z pewnością spotkają się z aprobatą zaproszonych na uroczystość gości, jak i samych zamawiających. Wszystkie powierzone nas zadania wykonujemy sumiennie i z dbałością o najmniejsze detale.