Marki to malownicze miasto położone w powiecie wołomińskim, tuż obok wschodniej części Warszawy. Chętnie zamieszkują to miejsce wszyscy, którzy  po pracy pragną uciec od zgiełku i hałasu wielkiej aglomeracji. Mieszkańcy miasta ochoczo korzystają z ofert firm cateringowych na każdą okazję, bo znacznie ułatwia to organizacje wszelkich przyjęć, bali i rodzinnych uroczystości.

Firma cateringowa Gold Catering oferuje szeroki wybór potraw na różne przyjęcia, m.in.: jubileusze, urodziny, bankiety, ale też większe imprezy, takie jak: komunie, chrzciny, studniówki i bale gimnazjalne.

Catering na komunię  w Markach

Marki to idealne miejsce na organizację rodzinnych przyjęć, szczególnie komunii. Gold Catering zapewnia menu odpowiednie na komunię oraz dowozi przygotowane potrawy we skazane miejsce. Oferujemy przystawki gorące, takie jak np.: krem z cukinii lub rosół z kluseczkami oraz dania gorące, np.: roladki drobiowe z pomidorami suszonymi w sosie kaparowo-serowym, polędwiczki rolowane boczkiem w sosie grzybowym. Menu na komunię obejmuje również przystawki zimne (np. schab z ziołowym twarożkiem w galarecie), napoje i desery. Proponujemy również wypiek oryginalnego tortu, który dopełni każde rodzinne przyjęcie.

Catering na wesele  w Markach

Wesele to bardzo ważne wydarzenie w życiu zarówno młodej pary, jak i ich rodziny. Organizacja tego typu imprezy może nastręczać wielu kłopotów. Warto wówczas powierzyć przygotowanie jedzenia firmie cateringowej. Gold  zapewnia menu odpowiednie na wesele oraz dowozi przygotowane potrawy we skazane miejsce. Oferujemy przystawki gorące, takie jak np.: krem z cukinii lub zupa pieczarkowa  z kuleczkami mięsnymi oraz dania gorące, np.: roladki z karkówki z jabłkiem, polędwiczki rolowane boczkiem w sosie grzybowym. Menu na komunię obejmuje również przystawki zimne (np. roladki z szynki z sosem chrzanowym), napoje i desery. Proponujemy również wypiek oryginalnego tortu, który dopełni każde rodzinne przyjęcie.

Catering w Markach – oferta

Na rynku funkcjonuje wiele firm cateringowych, ale to właśnie my całkowicie otwieramy się na Klienta, rozmawiamy i próbujemy wspólnie wybrać najodpowiedniejsze menu. Wsłuchujemy się w oczekiwania Klientów i staramy się jak najlepiej zrealizować Państwa założenia. Uwzględniamy osobiste preferencje smakowe, dietetyczne (dania kuchni wegetariańskiej nie są nam obce), bierzemy pod uwagę wszelkie alergie pokarmowe i ustalamy zdrowe i odpowiednie menu. Zapewniamy eleganckie podanie potraw.

Ceny cateringu w Markach

Firma cateringowa Gold Catering zapewnia swoim klientom najwyższą jakość usług. Dzięki rodzinnemu charakterowi naszej firmy jesteśmy w stanie dostosować nasz cennik do indywidualnego zamówienia. Przygotowane przez nas posiłki z pewnością spotkają się z aprobatą zaproszonych na uroczystość gości, jak i samych zamawiających. Wszystkie powierzone nas zadania wykonujemy sumiennie i z dbałością o najmniejsze detale.