Catering Łomianki

Łomianki to malownicze miasto położone w powiecie warszawskim, tuż obok wschodniej części Warszawy, dlatego zaliczane jest do aglomeracji warszawskiej. Wybierają to miejsce do zamieszkania wszyscy, którzy po pracy pragną uciec od zgiełku i hałasu wielkiego miasta, a jednocześnie nie chcą tracić kontaktu z Warszawą i mieć dobry dojazd. Mieszkańcy miasta chętnie korzystają z ofert firm cateringowych na każdą okazję, bo znacznie ułatwia to organizacje wszelkich przyjęć, bali i rodzinnych uroczystości.

Firma cateringowa Gold oferuje szeroki wybór potraw na różne przyjęcia, m.in.: jubileusze, urodziny, bankiety, ale też większe imprezy, takie jak: komunie, chrzciny, studniówki i bale gimnazjalne.

Catering na jubileusz w Łomiankach

Przygotowanie imprezy jubileuszowej niesie ze sobą wiele problemów. Zadbanie o odpowiednie menu dla dużej ilości gości, przygotowanie potraw oraz organizacja wystroju, muzyki i innych elementów udanej imprezy, może często przerastać możliwości jednej osoby. Z pomocą osobą, które zmagają się z organizacją eventów rodzinnych przychodzi firma Gold Catering. Chętnie odciążymy Państwa w kwestii przygotowania jedzenia, na Wasz jubileusz. Oferujemy szeroki wachlarz dań, proponujemy między innymi zupy takie jak krem z cukinii lub rosół z kluseczkami oraz dania główne (np.: roladki drobiowe z pomidorami suszonymi w sosie kaparowo-serowym, polędwiczki rolowane boczkiem w sosie grzybowym). Oprócz dań gorących jesteśmy w stanie przygotować także przystawki zimne (np. schab z ziołowym twarożkiem w galarecie), napoje i desery, w tym oryginalne torty.

Catering na Dzień Dziecka w Łomiankach

Łomianki to idealne miejsce na organizację rodzinnych przyjęć, szczególnie imprez dla dzieci i kinderbali. Gold Catering zapewnia menu odpowiednie na przyjęcie dla dzieci oraz dowozi przygotowane potrawy we skazane miejsce. Na kinderbale oferujemy szereg różnych przekąsek, np.: roladki z szynki z sosem chrzanowym, deskę serów z krakersami i owocami. A po posiłku warto ofiarować dzieciom chwilę słodyczy w postaci lekkich deserów, np.: tiramisu, panna cotta. Oczywiście w ciepłe, letnie dni nie może obyć się bez napojów, np.: soków owocowych, coli, fanty, wody.

Catering w Łomiankach – oferta

Podejmując się zleceń cateringowych całkowicie otwieramy się na klienta. Każdy event jest dla nas indywidualnym przedsięwzięciem, dlatego menu ustalamy wspólnie, podczas rozmów z klientem. Wsłuchujemy się w ich oczekiwania oraz staramy się w jak najwyższym stopniu zrealizować ich wizję. Przygotowując posiłki na wydarzenia uwzględniamy osobiste gusta smakowe i diety. Nie są nam obce dania kuchni wegetariańskiej, bierzemy pod uwagę również alergie pokarmowe i ustalamy zdrowe i odpowiednie menu, dla wszystkich gości. Dostarczamy dania zdrowe, smakowite oraz starannie przyozdobione.

Ceny cateringu w Łomiankach

Firma cateringowa Gold dostarcza swoim klientom najlepiej skomponowane dania, dbając przy tym o ich różnorodność i przystępną cenę. Staramy się elastycznie dostosować cennik naszych usług do czasochłonności i stopnia trudności przygotowanych dań. Gwarantujemy świeżość potraw, terminowość wykonywanej usługi oraz dostarczenie produktu we wskazane wcześniej miejsce. Wybierając naszą firmę zapewniasz sobie solidność i pomoc doświadczonej kadry, sprawdzającej się podczas realizacji największych zleceń.