Łomianki to malownicze miasto położone w powiecie warszawskim, tuż obok wschodniej części Warszawy, dlatego zaliczane jest do aglomeracji warszawskiej. Wybierają to miejsce do zamieszkania wszyscy, którzy  po pracy pragną uciec od zgiełku i hałasu wielkiego miasta, a jednocześnie nie chcą tracić kontaktu z Warszawą i mieć dobry dojazd. Mieszkańcy miasta chętnie korzystają z ofert firm cateringowych na każdą okazję, bo znacznie ułatwia to organizacje wszelkich przyjęć, bali i rodzinnych uroczystości.

Firma cateringowa Gold oferuje szeroki wybór potraw na różne przyjęcia, m.in.: jubileusze, urodziny, bankiety, ale też większe imprezy, takie jak: komunie, chrzciny, studniówki i bale gimnazjalne.

Catering na jubileusz  w Łomiankach

Przygotowanie jubileuszowego menu wcale nie jest taką oczywistą sprawą. Gold Catering wychodzi naprzeciw tym problemom i  zapewnia menu odpowiednie na rodzinne, wspólne biesiadowanie. Na jubileusz proponujemy przystawki gorące, takie jak np.: krem z cukinii lub rosół z kluseczkami. Natomiast na główne gorące dania oferujemy np.: roladki drobiowe z pomidorami suszonymi w sosie kaparowo-serowym, polędwiczki rolowane boczkiem w sosie grzybowym. Jubileuszowe menu obejmuje również przystawki zimne (np. schab z ziołowym twarożkiem w galarecie), napoje i desery. Proponujemy również wypiek oryginalnego tortu, który dopełni każde jubileuszowe przyjęcie.

Catering na Dzień Dziecka w Łomiankach

Łomianki to idealne miejsce na organizację rodzinnych przyjęć, szczególnie imprez dla dzieci i kinderbali. Gold Catering zapewnia menu odpowiednie na przyjęcie dla dzieci oraz dowozi przygotowane potrawy we skazane miejsce. Na kinderbale oferujemy szereg różnych przekąsek, np.: roladki z szynki z sosem chrzanowym, deskę serów z krakersami i owocami. A po posiłku warto ofiarować dzieciom chwilę słodyczy w postaci lekkich deserów, np.: tiramisu, panna cotta. Oczywiście w ciepłe, letnie dni nie może obyć się bez napojów, np.: soków owocowych, coli, fanty, wody.

Catering w Łomiankach – oferta

Na rynku funkcjonuje wiele firm cateringowych, ale to właśnie my całkowicie otwieramy się na Klienta, rozmawiamy i próbujemy wspólnie wybrać najodpowiedniejsze menu. Wsłuchujemy się w oczekiwania Klientów i staramy się jak najlepiej zrealizować Państwa założenia. Uwzględniamy osobiste preferencje smakowe, dietetyczne (dania kuchni wegetariańskiej nie są nam obce), bierzemy pod uwagę wszelkie alergie pokarmowe i ustalamy zdrowe i odpowiednie menu. Zapewniamy eleganckie podanie potraw.

Ceny cateringu w Łomiankach

Firma cateringowa Gold dostarcza swoim klientom najlepiej skomponowane dania, dbając przy tym o ich różnorodność i przystępną cenę. Staramy się elastycznie dostosować cennik naszych usług do czasochłonności i stopnia trudności przygotowanych dań. Gwarantujemy świeżość potraw, terminowość wykonywanej usługi oraz dostarczenie produktu we wskazane wcześniej miejsce. Wybierając naszą firmę zapewniasz sobie solidność i pomoc doświadczonej kadry, sprawdzającej się podczas realizacji największych zleceń.