Catering Legionowo

Legionowo znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy i tam również firma Gold oferuje swoje pełnie usługi cateringowe, w tym realizację zamówień i dostarczenie ich pod wskazany adres. Jesteśmy w stanie obsłużyć kameralne imprezy w rodzinnym gronie, obiady domowe, jak i większe wydarzenia masowe.

Dysponujemy szerokim menu, dzięki któremu możemy trafić w gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Serwujemy dania główne, przystawki, zakąski, desery i napoje zapewniając kompleksową obsługę cateringową imprez. Ponadto oferujemy szybki i punktualny dowóz zamówienia we wskazane miejsce.

Współpracujemy z fachową kadrą, która ma za sobą realizację najbardziej skomplikowanych zamówień, dzięki czemu za każdym razem posiadamy więcej doświadczenia i szkolimy się w nowych dziedzinach.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Gold Catering oferuje Państwu usługi cateringowe na najwyższym poziomie dbając o Państwa zadowolenie i własną niezachwianą pozycję wśród firm cateringowych.

  • Jesteśmy w stanie obsługiwać imprezy domowe w mniejszym gronie osób, ale także realizować zlecenia obejmujące usługi cateringowe dla korporacji i firm znajdujących się na terenie Legionowa,
  • posiadamy bardzo rozbudowane menu, dzięki któremu jesteśmy w stanie tworzyć najróżniejsze kompozycje składające się z dań pochodzących z różnych części świata,
  • realizujemy zlecenia obejmujące wszystkie rodzaje posiłków,
  • posiadamy kompletną i elegancką zastawę, umożliwiającą zaserwowanie dań od razu na stoły,
  • oprócz tego współpracują z nami kelnerzy, dzięki którym impreza będzie obsłużona elegancko i szybko.

Ceny cateringu Gold

Ceny naszych usług dostosowujemy do rodzaju Państwa zamówienia: ilości porcji, trudności wykonania, a także kosztów dostawy do Legionowa. Przez cały czas realizacji zlecenia staramy się utrzymywać kontakt z naszym klientem, aby zrealizować zamówienie planowo i zgodnie z życzeniem naszych klientów.