Catering na konferencję

Konferencja to spotkanie, na którym można dowiedzieć się czegoś nowego i zdobyć cenne umiejętności. Podczas intensywnego wysiłku umysłu potrzeba chwili na odpoczynek i zjedzenie czegoś pożywnego, aby słuchacze i prelegenci mieli siłę stawiać czoła nurtującym problemom. Warto więc skorzystać z oferty cateringu na konferencję i odpowiednio przyjąć zaproszonych gości.

Firma cateringowa  Gold oferuje pełną ofertę dań na konferencję. Od pożywnych obiadów i deserów, po przerwy kawowe z ciastkami i kawą oraz herbatą.

Gold Catering oferuje usługi cateringowe na przyjęcia i imprezy firmowe, ale oferty dań na konferencję cieszą się największym powodzeniem.

Dlaczego Gold Catering?

Na rynku funkcjonuje wiele firm cateringowych oferujących dania na konferencję, ale to właśnie my całkowicie otwieramy się na Klienta, wysłuchujemy i próbujemy wspólnie wybrać najodpowiedniejsze menu. Oferujemy potrawy dwudaniowe zarówno w wersji tradycyjnej, jak i nowoczesnej, uwzględniamy wszelkie alergie pokarmowe i nietolerancje danych produktów.

Ceny cateringu na konferencję

Firma cateringowa Gold oferuje atrakcyjne ceny potraw, które są ustalane zgodnie z Państwa oczekiwaniami, w zależności od ilości dań i ich rodzaju. Zamówienia są  realizowane błyskawicznie, dania są świeże i wykonane z najbardziej wartościowych produktów. Oferta skierowana jest zarówno do organizatorów wewnętrznych konferencji w firmie, jak i konferencji otwartych, również  na uczelniach wyższych. Odpowiednio skomponowane pożywne dania na pewno w dużej mierze będą miały wpływ na ocenę całej konferencji i dodadzą jej prestiżu.

Wybór firmy cateringowej Gold to gwarancja dobrze zrealizowanego zamówienia i szybkiej dostawy.