Catering koktajlowy finger food

Catering koktajlowy serwowany przez naszą firmę urzeknie każdego, kto oprócz najlepszej jakości zaserwowanych dań oczekuje ich niepowtarzalnego i dopracowanego wyglądu. Przekąski w typie finger food to najczęściej małe przystawki, które idealnie nadają się do zjedzenia na zimno, a także bez użycia jakichkolwiek sztućców czy talerzyków. Idealnie więc sprawdzą się na tzw. standing party, gdy nie możemy zaserwować gościom zbyt wiele miejsca, a i powierzchnia biesiadnego stołu jest znacząco ograniczona.

Mianem finger food określane są przekąski, na tzw „jeden kęs”. Dlatego też zyskują na popularności ze względu na swoje uniwersalne wykorzystanie, które wkomponuje się doskonale w charakter imprez koktajlowych, urodzinowych, firmowych oraz różnego rodzaju bankietów.

Przekąski w typie finger food nie tylko sprawdzą się, jako zaskakujące dania o niebanalnym wyglądzie, ale także skutecznie przyciągną wzrok zaproszonych gości. Charakteryzuje je ciekawa forma podania, gdyż z małych kanapeczek, bądź babeczek i innych elementów można stworzyć naprawdę ciekawe konstrukcje, które efektownie przyozdobią nasz stół.

Dlaczego akurat finger-food?

  • w ramach finger food mieszczą się takie potrawy jak kanapki, koreczki, przekąski, miniaturowe pierogi i warzywa przeplatane z różnymi dodatkami nakłuwane na wykałaczki,
  • finger food to dania, które mogą występować w różnych smakach, w tym także na słodko,
  • oprócz wyjątkowego smaku mogą również posłużyć za ozdobę stołu,
  • do ich spożycia nie są wymagane jakiekolwiek akcesoria,
  • istnieje ogromna możliwość konfiguracji ich smaków, która może być zmieniana nawet przez jeden najmniejszy detal,
  • przygotowujemy je tylko z najświeższych i wysokiej jakości składników,
  • w każdy pojedynczy produkt wkładamy dużo pracy i wysiłku, aby efekt końcowy wywarł na gościach pozytywne wrażenie,
  • doskonale sprawdzają się w przypadku ugoszczenia spóźnialskich, których ominęła główna część przyjęcia i tym samym serwowanie dań głównych.