Białołęka to dzielnica Warszawy położona po prawej stronie Wisły. To okolica spokojna, z licznymi terenami zieleni, w konsekwencji jest idealnym miejscem na organizację zarówno plenerowych przyjęć, jak i ważnych rodzinnych uroczystości. Przygotowanie tak ogromnych przyjęć może nastręczać wielu kłopotów, warto wówczas zaoszczędzić czas i wybrać usługi firmy cateringowej, która bierze na siebie obowiązek  przygotowania przedsięwzięcia od strony menu.

Firma cateringowa Gold oferuje szeroki wybór potraw na uroczystości rodzinne, szczególnie komunie, chrzciny, wesela.

Catering na Dzień Dziecka na Białołęce

Białołęka to idealne miejsce na organizację rodzinnych przyjęć, szczególnie imprez dla dzieci i kinderbali. Gold Catering zapewnia menu odpowiednie na przyjęcie dla dzieci oraz dowozi przygotowane potrawy we skazane miejsce. Na kinderbale oferujemy szereg różnych przekąsek, np.: roladki z szynki z sosem chrzanowym, deskę serów z krakersami i owocami. A po posiłku warto ofiarować dzieciom chwilę słodyczy w postaci lekkich deserów, np.: tiramisu, panna cotta. Oczywiście w ciepłe, letnie dni nie może obyć się bez napojów, np.: soków owocowych, coli, fanty, wody.

Catering na Białołęce – oferta

Na rynku funkcjonuje wiele firm cateringowych, ale to właśnie my całkowicie otwieramy się na Klienta, rozmawiamy i próbujemy wspólnie wybrać najodpowiedniejsze menu. Wsłuchujemy się w oczekiwania Klientów i staramy się jak najlepiej zrealizować Państwa założenia. Uwzględniamy osobiste preferencje smakowe, dietetyczne (dania kuchni wegetariańskiej nie są nam obce), bierzemy pod uwagę wszelkie alergie pokarmowe i ustalamy zdrowe i odpowiednie menu.

Ceny cateringu na Białołęce

Firma cateringowa Gold to lider w zakresie dostosowania cen swoich usług do potrzeb klientów. Doświadczona kadra przygotuje dla Państwa najlepsze dania, wybrane wcześniej z szerokiego menu. Z każdym klientem współpracujemy indywidualnie, dzięki czemu gwarantujemy najlepszą jakość naszych usług, Dbamy, aby przygotowane przez nas potrawy były zawsze świeże i smaczne.

Wybór Gold Catering to gwarancja realizacji usług cateringowych na najwyższym poziomie.