Catering Białołęka

Położona na prawym brzegu Wisły, Białołęka to dzielnica Warszawy, którą charakteryzuje spokój
i zieleń. Nie dziwi wiec fakt, że jest to dzielnicą, cieszącą się popularnością w kwestii organizacji przyjęć plenerowych. Białołęka jest też obszarem działalności firmy Gold Catering. Jeśli szukacie Państwo pomocy przy organizacji przyjęcia okolicznościowego, zachęcamy serdecznie do współpracy z naszą firmą. Chętnie odciążymy Państwa w kwestii gastronomii. Nasza firma oferuje szeroki wybór potraw na uroczystości rodzinne, szczególnie komunie, chrzciny, wesela.

Catering na Dzień Dziecka na Białołęce

Wśród imprez plenerowych organizowanych na Białołęce, prym wiodą imprezy dla dzieci i kinderbale. Gold Catering zapewnia swoim klientom menu odpowiednie na przyjęcie dla dzieci oraz dowozi przygotowane potrawy we wskazane miejsce. W naszym dziecięcym menu znajdziecie Państwo szereg różnych przekąsek, dla dzieci i dorosłych, między innymi roladki z szynki z sosem chrzanowym, czy deskę serów z krakersami i owocami. Ponad to oferujemy również ulubione przez wszystkie dzieci lekkie desery, np.: tiramisu, panna cotta. Oczywiście w ciepłe, letnie dni nie może obyć się bez napojów, np.: soków owocowych, coli, fanty, wody.

Catering na Białołęce – oferta

Świadcząc usługi cateringowe stawiamy przede wszystkim na kontakt z klientem. Chcąc świadczyć usługi na najwyższym poziomie, w rozmowach z klientem próbujemy wspólnie wybrać menu najodpowiedniejsze do jego aktualnych potrzeb. Poznając oczekiwania klienta, jego ulubione smaki oraz wymagania dietetyczne, jesteśmy w stanie ułożyć indywidualne menu dopasowane w najdrobniejszym szczególe do Państwa wymagań.

Ceny cateringu na Białołęce

Firma cateringowa Gold to lider w zakresie dostosowania cen swoich usług do potrzeb klientów. Doświadczona kadra przygotuje dla Państwa najlepsze dania, wybrane wcześniej z szerokiego menu. Z każdym klientem współpracujemy indywidualnie, dzięki czemu gwarantujemy najlepszą jakość naszych usług, Dbamy, aby przygotowane przez nas potrawy były zawsze świeże i smaczne.

Wybór Gold Catering to gwarancja realizacji usług cateringowych na najwyższym poziomie.