Z jakich okazji warto organizować imprezy firmowe?

Dobrego jedzenie nigdy za wiele. Dlatego warto zadbać o swoich pracowników i wynagrodzić im trudy wkładane w budowanie sukcesu firmy. Można to zrobić przy okazji realizacji planu sprzedażowego albo kolejnej rocznicy powstania firmy. Świętowane bywają także wygrane przetargi albo urodziny kogoś z zespołu. Ważne, aby dania były różnorodne i świeże, żeby jak najwięcej osób chciało wypróbować nowe smaki zaserwowane przez szefów kuchni.

Czytaj dalej

Przyjęcie z okazji przejścia na emeryturę

Odejście na emeryturę to świetny powód do świętowania. Zwłaszcza, jeśli w danym miejscu pracy przepracowało się kilkanaście lub kilkadziesiąt lat. Dobrym zwyczajem jest, aby podziękować współpracownikom za wszystkie chwile spędzone razem w trakcie kariery zawodowej.

Czytaj dalej

Czy warto zamówić usługę świątecznego cateringu?

Wymieniając się świątecznymi uprzejmościami często życzymy sobie, aby ostatnie dni grudnia minęły spokojnie, radośnie czy rodzinnie. Jest to ciężkie do zrealizowania, zwłaszcza jeśli nie każdy z domowników jest zaangażowany w obowiązki związane z wymyślaniem potraw, planowaniem zakupów czy wielogodzinnym przyrządzaniem dań. I to nie dwóch, ale aż dwunastu!

Czytaj dalej

Catering na baby shower

Tradycja obdarowywania przyszłej mamy upominkami przez najbliższych staje się coraz popularniejsza w Polsce. Choć współcześnie wiele osób utożsamia ją z Stanami Zjednoczonymi, ten rodzaj uroczystości był celebrowany nawet w starożytności. To naprawdę wyjątkowa okazja do tego, aby spotkać się w rodzinnym gronie przy poczęstunku i świętować zbliżające się narodziny.

Czytaj dalej

catering

Catering na szkolenie – o czym należy pamiętać?

Organizując szkolenia, trzeba pamiętać o przerwach. Nie służą one tylko odświeżeniu, chwili odpoczynku od intensywnie podawanej wiedzy, ale też mogą być świetną okazją, aby poznać innych uczestników szkolenia czy – w wypadku szkoleń firmowych – wymiany uwag, burzy mózgów, omówieniu nowych pomysłów. Podczas przerw do dyspozycji uczestników szkolenia zwykle jest kawa, herbata i posiłek. Ale catering na szkolenia powinien być dobrany odpowiednio nie tylko do tematyki kursu, lecz także do typu spotkania, uczestników, a nawet miejsca, w jakim jest organizowany.

Czytaj dalej

Niezapomniane chwile podczas spotkań integracyjnych w firmie, czyli dlaczego warto je organizować?

Jedzenie jest jedną z podstawowych potrzeb człowieka. Gdy jesteśmy najedzeni, nie tylko nasz organizm funkcjonuje prawidłowo, ale także nasze samopoczucie staje się znacznie lepsze.
Poza jedzeniem, warto jednak zadbać też o inne przyjemności. Wśród nich, z całą pewnością, znajdują się towarzyskie spotkania i spotkania firmowe. Dlaczego warto organizować firmowe spotkania integracyjne? Czytaj dalej

wigilia firmowa

Catering na wigilię firmową

Warszawa i województwo mazowieckie to miejsca, w których działa największa liczba polskich przedsiębiorców. Również firmy zagraniczne najchętniej lokują swoje oddziały w stolicy. To oczywiście powód do zadowolenia, ale w niektórych przypadkach tak duża liczba firm może być przyczyną niemałych problemów. Na przykład podczas organizacji imprezy firmowej.  Czytaj dalej